8 TRNĚNÝ Tomáš 1   0   - 91 TÁCHA Matěj     -1
14 FERDAN Jiří   1 -1  2 - 92 TÁCHA Zdeněk     0
18 LONSMÍN Pavel     0   - 97 MAURER Ondřej   1 -1
73 LONSMÍN Tomáš 1   -1

V mrazivém a mlhavém nedělním odpoledni odcestovali plavští hokejbalisté do Čejkovic, kde se ve šlágru kola utkali s místními hokejbalisty.

Úvodní tradiční nápor domácích přečkali plavští bez problémů a sami naopak už v 5. minutě udeřili poté, co se z pravého kruhu nad lapačku brankáře Miklíka trefil Trněný. To vlilo hostujícím hráčům krev do žil a ve většině zbytku úvodní části to byli oni, kdo udával tempo hry. Ve 14. minutě pak na modré napřáhl T. Lonsmín a Miklík přes clonícího M. Táchu zahlédl míček až, když se třepal v síti. Domácí se do náporu dostali až v závěru úvodní části při přesilové hře, na pozorného Beneše si ale nepřišli.

Úvod druhé části patřil domácím, kteří plavské hokejbalisty sevřeli v jejich obranném pásmu a vytvořili si několik nebezpečných závarů. Hosté se ubránili, ale ve chvíli, kdy se zdálo, že otěže hry opět převezmou oni, nahodili domácí míček zpoza branky do brankoviště a Beneš si jej nešťastně srazil za svá záda. Ve druhé polovině druhé třetiny si pak několik nadějných příležitostí vypracovali i plavští, míček v síti ale neskončil ani po střele Trněného ani po šanci M. Táchy. Těsně před koncem druhé části pak přišlo vyrovnání poté, co plavští nezvládli vhazování ve svém obranném pásmu a domácí toho náležitě využili.

V závěrečné části bylo poměrně dlouho patrné, že ani jedno mužstvo nechce udělat chybu a pustit soupeře do vedení. Přesto se postupem času několik šancí na obou stranách objevilo. Na jedné straně tváří v tvář Benešovi neuspěl Jiroušek a na druhé straně samostatný nájezd neproměnil J. Tácha. Rozuzlení nakonec přišlo v 56. minutě, kdy se domácím podařil rychlý útočný výpad a střela jednoho z domácích útočníků propadla Benešovi mezi jeho betony. Hosté se ale nehodlali vzdát, minutu před koncem odvolali brankáře a jejich nápor ještě 20 sekund před koncem korunoval nedovolený zákrok domácího brankáře Miklíka na T. Lonsmína. Tři sekundy před koncem měl pak na holi vyrovnání M. Tácha, ale protože odkrytou branku přestřelil, vyrovnat se plavským hokejbalistům nepodařilo a svému soupeři podlehli 2:3.