14 FERDAN Jiří 2   2   - 97 MAURER Ondřej 1 1 3
18 LONSMÍN Pavel 2   3   -
19 PÁVEK Karel 1 1 2   -
73 LONSMÍN Tomáš     2

V 10. kole nastoupili plavští hokejbalisté proti Huricanu, tedy proti týmu, který jim uštědřil v první polovině základní části jedinou porážku.

Utkání začalo fair play gestem Z. Táchy, který hned v 1. minutě přiznal, že nebyl faulován a odvolal tak chystané Beníškovo vyloučení. Jinak se hrálo podle očekávaného scénáře. Hurican se zakopal na vlastní obranné modré a plavští museli pracně dobývat jeho obranný val. Ten se jim poprvé podařilo dobýt v 7. minutě, kdy přesným švihem otevřel skóre Machálek. V 11. minutě předvedl na brankovišti patřičný důraz Ferdan a bylo to 0:2. Domácí čekali na vhodnou příležitost k brejku. Plavští jim toho příliš mnoho nedovolili, ale v 15. minutě se přece jen podařilo uniknout Šívrovi a bylo to 1:2. Klid na plavské hole vrátil o dvě minuty později pohotovou střelou P. Lonsmín.

I ve druhé části se hrálo převážně před brankou domácího brankáře Eismanna. Ten dělal, co mohl, ale přesto v této třetině čtyřikrát inkasoval. Ve 24. minutě jej po vyhraném vhazování v útočném pásmu propálil J. Tácha, ve 27. minutě se z prostoru mezi kruhy trefil Maurer, ve 33. minutě přesnou přízemní střelou skóroval Ferdan a vzápětí se trefil i P. Lonsmín, který si před branku naběhl na přesnou Pávkovu žabičku.

Závěrečná třetina žádnou změnu nepřinesla. Domácí urputně bránili a snažili se hru kouskovat. Plavským hokejbalistům rozkouskovaná hra příliš nevoněla, přesto si připravili řadu dalších šancí a přidali další dvě branky. Ve 43. minutě si na Machálkův pas naběhl M. Tácha a zamířil přesně mezi Eismannovy betony. V 52. minutě se pak prosadil Pávek, který měl po vyhraném vhazování Z. Táchy dostatek času zamířit a trefit se do levého horního růžku domácí branky. Poslední slovo patřilo domácímu Lojkovi, který se natlačil mezi kruhy a střelou nad Benešovo rameno stanovil konečný výsledek 2:9.