14 FERDAN Jiří 1   5   - 92 TÁCHA Zdeněk   2 4
18 LONSMÍN Pavel 1 1 3   - 97 MAURER Ondřej 1 3 5
19 PÁVEK Karel 3 1 5   -
73 LONSMÍN Tomáš     3

V nevlídném deštivém počasí nastoupili plavští hokejbalisté na Dobré Vodě proti dosud neporaženému mužstvu Long Cash. Dal se tak očekávat vyrovnaný a dramatický souboj.

Leč opak byl pravdou. Plavští byli totiž neuvěřitelně produktivní a šestibrankovou smrští v úvodní třetině utkání prakticky rozhodli. Pojďme ale popořádku. Do první šance se dostal domácí S. Havlín, nicméně Beneš byl pozorný a sklapl betony včas. Na druhé straně se pak ujala hned první střela na branku z Pávkovy hole a hosté se tak ve 4. minutě dostali do vedení. V 9. minutě tvrdě vypálil znovu Pávek a hosté vedli 2:0. Vzápětí se sice plavskou obranou protáhl hbitý Radouch a snížil, vítr z plachet domácím vzal ale o minutu později Maurer, který se před brankou neunáhlil a nedal M. Havlínovi v domácí brance šanci. Ve 14. minutě si na Maurerovu přihrávku mezi kruhy naběhl Machálek a bylo to 4:1 pro hosty. A to nebylo zdaleka vše. V 17. minutě se až na hrot vydal obránce P. Lonsmín, přidal pátý plavský gól a o minutu později se před brankou prosadil další plavský obránce Ferdan, který přidal šestý gól plavského mužstva.

Hned v úvodu druhé třetiny se z předbrankového prostoru prosadil J. Tácha, pak však střelecké dostihy zvolnily. Plavští i nadále udávali tempo hry, M. Havlín si ale připsal několik úspěšných zákroků, čímž plavský brankostroj zastavil. Překonal jej až ve 33. minutě přesnou střelou Machálek. Long Cash se ve druhé části dostal do několika nebezpečných protiútoků, nicméně Beneš zlikvidoval jak Božkovu tak Lencovu šanci.

Závěrečná část probíhala ve znamení prakticky permanentního náporu plavských hokejbalistů. Ve 42. minutě se potřetí v utkání trefil od modré Pávek, jehož střelu ještě tečoval jeden z domácích obránců. Na další gól jsme si museli počkat až do 52. minuty, kdy byl v samostatném nájezdu Bárta sice faulován, přesto stačil překonat M. Havlína a zakulatit skóre na desítku. Poslední slovo pak patřilo M. Táchovi, který z bezprostřední blízkosti zakončil jeden z mnoha kolotočů hostujících hráčů. Utkání tak skončilo nečekaně hodně jednoznačným výsledkem 1:11.