5 MACHÁLEK David 1 2 8   - 92 TÁCHA Zdeněk   1 4
14 FERDAN Jiří 3 3 9   - 97 MAURER Ondřej 2 5 9
18 LONSMÍN Pavel 1   4   -
19 PÁVEK Karel 2 3 5   -

V 6. kole nastoupili plavští hokejbalisté proti nováčkovi extraligy Dynamu, se kterým se tak v mistrovském utkání utkali poprvé v historii.

Do první šance se hned v první minutě prodrali bojovní domácí, nicméně Pivec, který tentokrát nastoupil v plavské brance, odolal. Postupem času začali získávat převahu plavští hokejbalisté, jejich akcím ale dlouho chybělo patřičné zakončení. Když to nešlo po kombinačních akcích zblízka, napřáhl v 9. minutě na modré Pávek střelou z dálky otevřel skóre. O dvě minuty později se po levém křídle jako lasička protáhl Maurer a svůj průnik zakončil druhým gólem v síti Dynama. Vzápětí na modré znovu napřáhl Pávek a bylo to 3:0 pro hosty. A když v 17. minutě zakončil další plavský útočný výpad střelou do levého horního růžku M. Tácha, vedli hostující hokejbalisté 4:0.

Hned po úvodní buly druhé části nechybělo mnoho, aby domácího brankáře Macháčka zaskočil dalekonosnou střelou Pávek. Plavští pak svého soupeře zatlačili do hluboké defenzívy, na další gól jsme si ale museli počkat až do 27. minuty kdy střelou z otočky skóroval Maurer dokonce ve vlastním oslabení. Krátce na to se svého úspěchu dočkali i domácí, kteří propálili Pivce střelou po vyhraném vhazování v útočném pásmu. Na rozmezí 36. a 37. minuty se pak do klubové historie nesmazatelně zapsal Ferdan, který zaznamenal hattrick během jediného střídání. Nejprve se prosadil po výpadu po levém křídle a vzápětí po bleskových kombinačních akcích dvakrát zakončoval do prázdné branky. V poslední minutě druhé části předvedli plavští ještě jednu oku lahodící kombinaci, kterou zakončil J. Tácha devátým plavským gólem.

I závěrečná třetina patřila jednoznačně hostujícím hokejbalistům, kteří domácího brankáře Macháčka zasypali dalšími třiadvaceti střelami a pět z nich si našlo cestu do sítě. Účet třetí části otevřel hned v její první minutě před brankou číhající M. Tácha, o minutu později se tvrdou střelou prosadil J. Tácha a ve 45. minutě se potřetí v utkání trefil M. Tácha, který usměrnil do sítě nezištnou Maurerovu přihrávku. V 56. minutě se své premiérové branky v sezóně dočkal i P. Lonsmín a účet utkání uzavřel v 58. minutě Machálek. Plavští tak zvítězili vysoko 14:1.