4 NOVOTNÝ Jiří 1 -2 - 26 URBÁNEK Martin   -2
20 KOPIC Petr     -2   - 76 VAZDA Radek   -1
48 STEHLÍK David     -2   - A BÁRTA Jan 1   -3
88 STEHLÍK František     0   -

V přímém souboji o druhé místo se hokejbalisté plavského "béčka" utkali s Libničí. Podle očekávání jsme byli svědky výborného hokejbalu, který svou kvalitou výrazně předčil úroveň 1. ligy AHbK.

První třetina byla vyrovnaná a šance se střídaly na obou stranách. Těch vyložených měli asi více domácí, ale buď je vychytal výborný brankář Hembera nebo chyběla přesnější muška. V největších šancí domácích rozezvučel Bartizal tyčku, Bárta mířil těsně nad branku a mezi tři tyčky se nevešla ani Urbánkova dorážka. Na druhé straně největší nebezpečí hrozilo od hostujícího kapitána Radoucha a byl to právě on, kdo v 16. minutě otevřel skóre poté, co od modré čáry propálil vše, co mu stálo v cestě a využil toho, že Pivec prakticky nic neviděl.

I druhá třetina byla celkem dlouho vyrovnaná. Domácí se ale do šancí dostávali o poznání obtížněji než ve třetině úvodní, hosté navíc vysunuli forčeking a začali dostávat plavské hráče do nesnází. Ve 33. minutě přišel druhý gól, o který se postaral opět Radouch, který propálil Pivce po vyhraném vhazování v útočném pásmu. Po této brance hosté ještě více ožili, plavští naopak poněkud vypadli z role a výsledkem byly další dvě slepené branky v Pivcově síti poté, co domácí dvakrát nedokázali pokrýt hráče před brankou.

V závěrečné části byli aktivnější domácí, kteří se snažili utkání alespoň zdramatizovat. Hosté ale pozorně bránili a za svými zády měli navíc výborného brankáře Hemberu. Pět minut před koncem domácí ve středním pásmu propadli, hosté velmi dobře sehráli přečíslení tři na dva a zvýšili na 5:0. Když už se zdálo, že domácím v utkání nebude skórovat souzeno, prosadil se přece jenom Bárta a stanovil tak konečné skóre 1:5.