48 STEHLÍK David   1 3   - A TRNĚNÝ Tomáš 1 4 6
88 STEHLÍK František     3 2 -
93 TÁCHA Pavel   1 3   -
A PÁVEK Karel   4 3 2

V dohrávce 15. kola se ve večerním utkání pod umělým osvětlením střetlo plavské "B" mužstvo s Velešínem a sehrálo s ním velmi kvalitní souboj.

Utkání začalo ve velmi dobrém tempu. Příliš se nepřerušovalo a akce se přelévaly z jedné strany na druhou, takže se ani jeden z brankářů nenudil. Přes řadu šancí na obou stranách jsme se dočkali jediné branky, o kterou se v 7. minutě postaral Urbánek, který do odkryté branky zakončil rychlou a pohlednou kombninační akci domácích hokejbalistů.

Velké věci se začaly dít ve druhé třetině. Hned v jejím úvodu narýsoval Pávek pěknou kolmici na rozběhnutého M. Táchu, ten svůj nájezd zakončil bekhendovým blafákem mezi betony hostujícího brankáře a asi v té chvíli netušil, že rozpoutal hodně divokou přestřelku. Vzápětí totiž vyrazil do akce hostující Sumerauer, jehož střelu lehce přizvedla Pávkova hůl a Pivcova lapačka tak sáhla do prázdna. Ve 26. minutě přišlo vyrovnání poté, co Pivec neudržel první střelu v lapačce a z dorážky lehce skóroval Tichaczek. Plavští si ale připravili rychlou odpověď. Trněný si narazil míček s Urbánkem a poté z pravého křídla zamířil přesně nad lapačku soupeřova brankáře. Než jsme se nadáli, bylo opět vyrovnáno. To v přesilovce z dálky napřáhl Sumerauer a Pivec na jeho střelu nedosáhl. Nerozhodný stav vydržel opět pouze krátce, dvě minuty poté se totiž před soupeřovu branku natlačil M. Tácha a vrátil vedení na stranu domácích. A když o dvě minuty později zaplachtila do hostující sítě lehce tečovaná Urbánkova střela, vedli domácí o dvě branky. Divoká třetina ale ani zdaleka nekončila. Za další dvě minuty se opět prosadil M. Tácha, který prostřelil les nohou před brankou a hostující brankář neměl šanci zasáhnout. Tečku za touto zběsilou třetinou pak v jejím závěru udělal Urbánek a domácí tak vedli 7:3.

V závěrečné části tempo poněkud upadlo. Hosté po čtyřech inkasovaných brankách v řadě přece jen poněkud odpadli a domácí tak bez větších problémů kontrolovali své vedení. To nakonec ještě navýšili poté, co se po pěkné kombinační akci do zakončení dostal Urbánek a bekhendovým blafákem nezaváhal. V další velké šanci se v 55. minutě zjevil Trněný, a protože mu soupeř v zakončení zabránil hozením hole, následovalo trestné střílení. V tom však Trněný neuspěl. Poslední branky jsme se tak dočkali až v 59. minutě, kdy obléhání hostující branky zakončil milimetrově přesnou střelou Kopic. Domácí tak zvítězili 9:3.