20 KOPIC Petr 4 14 - 26 URBÁNEK Martin 2 4 8
88 STEHLÍK František   5 15 2 - 76 VAZDA Radek 8 3 12
A TRNĚNÝ Tomáš 6 1 11

V mrazivém sobotním poledni vyrazili hokejbalisté plavského "B" mužstva do Čejkovic, aby se tam střetli s posledním mužstvem prvoligové tabulky.

Po poněkud neurovnaném úvodu utkání přišla 5. minuta a první gól v domácí síti po střele Kocourka od modré čáry. Poté několikrát zahrozili i domácí, nicméně na pozorného Beneše si nepřišli. V 11. minutě se pak před soupeřovou brankou nejlépe zorientoval Urbánek a zvýšil na 2:0 pro hosty. Vzápětí se prosadil i Bartizal a bylo to 0:3. V závěrečné pětiminutovce úvodní části pak přišla smršť plavských hokejbalistů, kteří nastříleli další 4 branky a první třetinu tak vyhráli vysoko 7:0.

I druhá třetina patřila plavským hokejbalistům. Ti nastříleli dalších 7 branek, když se postupně trefili Bartizal, dvakrát Vazda, Trněný, Kocourek a poté přidal další dvě branky Trněný. Na druhé straně domácí hrozili převážně z brejků. Několikrát se dostali do přečíslení dvou na jednoho a jedno z těchto přečíslení také ve 33. minutě využili a připravili tak Beneše o šanci vychytat nulu.

V závěrečné třetině plavští nejenže opět naplnili normu sedmi branek na třetinu, ale tuto normu dokonce o jeden gól ještě překročili. Na Kocourkův gól ze 42. minuty dokázali domácí odpovědět v přesilové hře poté, co plavští reklamovali gól v domácí síti, ale rozhodčí nechali pokračovat ve hře, z čehož plynul nájezd dvou domácích hráčů na osamoceného Beneše. Ten první střelu sice zlikvidoval, nicméně na dorážku nestačil. Poté si za protesty vykoledoval osobní trest Urbánek, to ale plavským hráčům vůbec nevadilo a přidali dalších 7 branek. V utkání střelecky exceloval Vazda, který se trefil osmkrát a zdárně mu se šesti přesnými zásahy sekundoval Trněný.