4 NOVOTNÝ Jiří -3 - 26 URBÁNEK Martin   -6
48 STEHLÍK David -5 - 76 VAZDA Radek -6
88 STEHLÍK František     -6 2 -
93 TÁCHA Pavel     -4   -

Ve finále play off I. ligy AHbK nastoupili hokejbalisté plavského "B" mužstva proti vysoce favorizovanému "béčku" Čejkovic.

Čejkovičtí také hned úvodního buly roztočili pořádný kolotoč. Plavští se bránili, co jim síly stačily, několik vyložených šancí pochytal Beneš, který zaskočil za Pivce, kterému se před několika dny narodila dvojčata, nicméně dvě šance čejkovičtí přece jen využili a první třetinu tak vyhráli 2:0.

Druhá část přinesla podobný obrázek jako třetina úvodní. Hra se většinu času odehrávala před brankářem Benešem, který si na nedostatek práce rozhodně stěžovat nemohl. Čejkovičtí svůj tlak také korunovali dalšími třemi góly. Plavští se do útočného pásma dostávali pouze sporadicky a příliš nebezpeční nebyli.

Jestliže v prvních dvou třetinách plavští urputně bránili, v úvodu závěrečné části se jejich defenzíva rozsypala jako domeček z karet a než se nadáli, inkasovali další 4 branky. Zmar plavských hokejbalistů pak v 51. minutě podtrhl F. Stehlík, který si z prostoru mezi kruhy vystřihl ukázkového "vlastence", když ve snaze odpálit míček do rohu hřiště zamířil přesně do pravého horního růžku Benešovy branky. A protože další gól už nepadl, skončilo utkání výsledkem 10:0. Plavští tak získali stříbrné medaile a zlato z I. ligy AHbK podle očekávání putuje do Čejkovic.