20 KOPIC Petr 3 5 - 26 URBÁNEK Martin 4 4 8
88 STEHLÍK František   1 5 TS - A BÁRTA Jan 5 2 8
93 TÁCHA Pavel     0   -
A TRNĚNÝ Tomáš 1 1 2
A LONSMÍN Tomáš   3 6   -

V 10. kole I. ligy AHbK nastoupili plavští hokejbalisté proti Samsonu a sehráli s ním utkání bohaté na pohledné akce i pěkné góly.

Hned ve 2. minutě se prosadil kanonýr posledních utkání Urbánek, jehož střelou brankář Obložinský neudržel a míček propadl do sítě. Poté jsme byli svědky celkem vyrovnaného hokejbalu. Samson letos patří k příjemným překvapením soutěže a i v tomto utkání nepředváděl vůbec špatný hokejbal. Branky ale stříleli pouze plavští. Ve 14. minutě se k dorážce Bartizalovy střely protlačil Kocourek a zvýšil na 2:0. V závěru úvodní části pak našel skulinku mezi Obložinského betony Bárta, což znamenalo, že první část skončila tříbrankovým vedením plavských hokejbalistů.

Ve 23. minutě se podruhé v utkání prosadil Urbánek, který by pravděpodobně skóroval i z kabiny. Jeho střela se totiž od tyčky odrazila do jednoho z domácích obránců a od něho skončil míček v síti. Ve 27. minutě napřáhl na kruhu Kocourek a zvýšil už na 5:0 pro hosty. Vzápětí se své branky dočkal i Samson, poté co plavští před svou brankou nebyli dostatečně důrazní. Ve 37. minutě se pak na levém křídle šikovně uvolnil Bárta a přidal šestou plavskou branku.

Závěrečná třetina přinesla divoké gólové dostihy. Hned v její první minutě překvapil Pivce svižnou střelou jeden z domácích útočníků, ale poté po pěkných kombinacích zase úřadovali hosté. Ve 43. minutě našel Kopic před prázdnou brankou Urbánka, vzápětí se z blízka trefil Bárta a hned po něm zakončil další kombinaci opět Urbánek. Poté plavští nepokryli soupeře mezi kruhy a ten snížil. Ve 48. minutě plavští opět bleskově zakombinovali a na konci akce mířil přesně Bartizal. O tři minuty později pak během jediného střídání přidal další dvě branky Bárta. V 57. minutě za záchrannou brzdu zatáhl F. Stehlík a rozhodčí nařídili trestné střílení, které však plavský brankář Pivec šikovnému mladíkovi Fredericu Haklovi zlikvidoval. Hakl se na začátku poslední minuty ale dostal do dalšího brejku a ten už proměnil. Poslední slovo ale patřilo plavským hokejbalistům, konkrétně Trněnému, který si seběhl na Bartizalovu přihrávku zpoza branky a stanovil konečné skóre 4:13.