20 KOPIC Petr 1 1 3 - 26 URBÁNEK Martin 5 2 8
88 STEHLÍK František 1   4 2 - A TÁCHA Matěj 2 5 7
A MACHÁLEK David 1 3 8   -
A LONSMÍN Pavel 1 1 7   -

V 9. kole I. ligy AHbK čekali na hokejbalisty plavského "B" mužstva "Cardiaci". Protože plavským hráčům chyběli čtyři hráči základní sestavy, museli si vypomoci třemi posilami z "A" mužstva.

A právě posily za "áčka" zařídily první gól poté, co M. Tácha nabil hned v první minutě P. Lonsmínovi a ten otevřel skóre. Stav 0:1 vydržel až od 12. minuty, kdy domácí využili přesilovku a vyrovnali. Nicméně mírnou převahu si udržovali plavští a tu také v závěru třetiny korunovali dvěma góly. V 19. minutě vysunul Machálek M. Táchu, ten si tváří v tvář brankáři Vincenzovi věděl rady a v samotném závěru třetiny si Kopic naběhl na zpětnou Bartizalovu přihrávku a zamířil přesně pod vyrážečku domácího brankáře.

Druhá třetina patřila jednoznačně plavským hokejbalistům. Ve 26. a 29. minutě se před brankou neukvapil Urbánek, ve 32. minutě se k dorážce Bartizalovi střely dostal F. Stehlík a ve 34. minutě propálil Vincenze Kocourek. Ve 39. minutě pak Machálkovu střelu dorazil Urbánek, čímž završil hattrick a zvýšil na 8:1 pro plavské hokejbalisty.

I závěrečnou část ovládli plavští hokejbalisté. Ve 43. a 44. minutě se během jednoho střídání dvakrát prosadil Urbánek a zakulatil skóre na deset. Ve 47. minutě se ke slovu dostali i domácí, kteří potrestali plavské zaváhání za vlastní brankou, na osudu utkání to ale nemohlo nic změnit. V 54. minutě se trefil i Bartizal a v závěrečné minutě přišly další dvě branky plavských hokejbalistů. Nejprve se od modré trefil Machálek a vzápětí Kopicovu střelu tečoval M. Tácha, který tak stanovil konečný výsledek 2:13.