4 NOVOTNÝ Jiří 3 7 - 76 VAZDA Radek 1 1 2
48 STEHLÍK David     2   - A BÁRTA Jan 3 3 7
88 STEHLÍK František 1   2   -
A PÁVEK Karel   4 7   -

Ve 4. kole I. ligy AHbK se hokejbalisté plavského "béčka" utkali s mužstvem Čakov-Zavadilka.

Hosté začali se snahou o aktivní a důraznou hru, ale vítr z plachet jim vzal hned na konci první minuty Kopic, který zpoza branky nahazoval skákající míček před branku a hostující brankář si jej k překvapení všech srazil za svá záda. V 5. minutě hostující obraně unikl Bárta a domácí vedli 2:0. V 8. minutě se hosté zlobili, neboť se domnívali, že třetí brance domácích předcházelo posunutí branky, nicméně branka byla posunuta až poté, co do ní Bárta v přesilovce dorazil Kopicovu střelu. Hosté byli rázem ve značném rozkladu, čehož vzápětí využil hbitý Vazda. V závěru třetiny pak ještě dvakrát napřáhl Novotný a domácí vedli 6:0.

V úvodu druhé části za Benešovou brankou dobře zakombinovali i hosté a snížili na 6:1. Poté už ale zase úřadovali pouze domácí. Ve 23. minutě vyrazil na zteč obránce Novotný a našel skulinku nad ramenem hostujícího brankáře. Ve 26. minutě zakombinoval Bárta s Kopicem a byla z toho osmá branka domácích. Plavští poté několik velkých šancí zahodili, ale ve 35. minutě zachytil soupeřovo vyhození F. Stehlík a zamířil přesně. O minutu později se své branky dočkal i smolař Kocourek, když se ujala jeho střela od modré.

Začátek závěrečné části přinesl plavskou přesilovku a tu využil další přesnou střelou od modré Kocourek. Přestože jsme i nadále byli svědky převahy domácích, viděli jsme už pouze jediný gól, o který se pohotovou dorážkou postaral Bárta. Plavští tak zvítězili jednoznačně 12:1.