20 KOPIC Petr -1 - 26 URBÁNEK Martin 2   0
48 STEHLÍK David     0   - 76 VAZDA Radek 2 -1 2
A TÁCHA Zdeněk     -3   -
A MACHÁLEK David     -2   -

Ve 2. kole 1. ligy AHbK nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" proti největšímu favoritovi této soutěže, jímž je "B" mužstvo Čejkovic.

Roli favorita začali hosté naplňovat hned od úvodního vhazování. Než se totiž plavští na hřišti rozkoukali, prohrávali 0:3 a byli zralí na pořádný debakl. Za stavu 0:3 se domácí přece jenom vzpamatovali a postupem času čejkovický nápor trochu otupili. Ve 13. minutě se pak sami dočkali korigující branky, když se přesnou střelou z poměrně uctivé vzdálenosti trefil Urbánek.

I ve druhé části na hřišti dominovali rychlí a hbití hosté. Domácí vzdorovali až do 28. minuty, kdy se hosté prosadili krátce po skončení přesilovky a zvýšili na 4:1. Domácí se k ohrožení soupeřovy obrany dostávali pouze sporadicky a stejně jako v úvodní části příliš nebezpeční nebyli. A protože ani hosté recept na pozorného plavského brankáře Beneše nenašli, zůstávalo skóre nezměněné.

Do závěrečné části vstoupili domácí přece jen odvážněji a ve 46. minutě se dočkali korigující branky, o kterou se postaral Urbánek, jenž zužitkoval výbornou Vazdovu práci za soupeřovo brankou. Naděje na určitě zdramatizování utkání ale trvala pouze minutu, to domácí před brankou zapomněli osamoceného hostujícího hráče a ten nedal Benešovi šanci. Závěr utkání pak patřil domácím, kteří hráli dvě přesilové hry. Přestože je nehráli špatně a zasypali hostujícího brankáře D. Zavřela sprškou střel, překonat jej nedokázali a utkání tak skončilo výsledkem 2:5.