48 STEHLÍK David 6 - 26 URBÁNEK Martin 1 2 4
88 STEHLÍK František   1 5   - 76 VAZDA Radek 3 1 6
93 TÁCHA Pavel 1 1 7   -
A PÁVEK Karel 3 2 5   -

K prvnímu utkání nové sezóny nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" proti Samsonu, který se do 1. ligy vrátil po třech letech.

Úvod utkání patřil bojovným hostům, kteří si vypracovali několik nadějných šancí, ztroskotali však na pozorném brankáři Vojtovi. Plavští se do provozní teploty dostávali pomaleji, nicméně v 9. minutě si aktivní Vazda vykoledoval faul a následující přesilovku po dlouhém obléhání hostující branky nakonec využil přesnou střelou od modré Pávek. Poté bylo k vidění několik nevyužitých šancí na obou stranách, aby se v 18. minutě podruhé v utkání trefil Pávek, který z poměrně velkého úhlu zamířil přesně nad rameno brankáře Obložinského.

V závěru první třetiny byl podruhé v utkání nedovoleně zastaven pronikající Vazda, a tak do druhé části vstupovali domácí s výhodou jednoho muže v poli. V přesilovce pak zahodili několik šancí a jen, co vyloučený hráč skočil na hrací plochu, prosadil se pohotovu dorážkou Kocourek. Domácí získávali čím dál tím více pevnou půdu pod nohama, hosté ale ještě nějakou dobu dokázali vzdorovat. Ve 30. minutě pak z pravého křídla zamířil přesně Kopic a odstartoval gólovou smršť. Vzápětí totiž chybnou soupeřovu rozehrávku zachytil Urbánek a přidal pátý gól domácích. Než se hosté stačili vzpamatovat, inkasovali z Vazdovy hole pošesté, o dvě minuty později pak Kopic nadvakrát přidal sedmý gól domácích a dílo zkázy dokonal ve 38. minutě se sólového nájezdu Vazda. Druhá plavská řada pak mohla přidat i devátý gól, zahrála si ale pouze málokdy vídaný biliár s Obložinského tyčkami.

Hned v úvodu závěrečné části si na Vazdovu přihrávku naběhl Kocourek a zvýšil na 9:0. Plavští měli i nadále místy až drtivou převahu, ale na další gól jsme si museli počkat až do 52. minuty. Postaral se o něj přesnou střelou Kopic, který využil Kocourkovy clony a zakulatil skóre na desítku. Když už to vypadalo, že utkání skončí výsledkem 10:0, přišla poslední tříminutovka a v ní další tři branky v hostující síti. Nejprve se potřetí v utkání prosadil Vazda od něhož se do sítě odrazila přihrávka F. Stehlíka, vzápětí zamířil do levého horního růžku Pávek a dílo zkázy dokonal v poslední minutě P. Tácha, na něhož po brilantní kombinaci zívala zcela prázdná branka. V závěrečných sekundách mohl ještě jeden gól přidat Kocourek, z ideální pozice ale minul branku, což znamená, že plavští svého soupeře zdolali 13:0.