8 TRNĚNÝ Tomáš   2 2     97 MAURER Ondřej 2 1 3 10
9 LONSMÍN Tomáš     2   - 99 TÁCHA Zdeněk   1 1 2
18 LONSMÍN Pavel     1   -
19 PÁVEK Karel   1 1   -

Odvetné utkání čtvrtfinále play off mezi mužstvy HBC Plav a TJ Nové Vráto přineslo hokejbal hraný v obrovském tempu. Postupem času se k rychlosti přidala i tvrdost a utkání se nakonec nedohrálo.

První třetina patřila jednoznačně domácím. Ti na svého soupeře vlétli jako uragán, vytvořili si obrovské množství šancí a čtyři z nich také proměnili. Skóre otevřel v 5. minutě Bárta, který se prohnal po pravém křídle a svůj výpad zakončil parádním bekhendovým blafákem. V 10. minutě vysunul Trněný Maurera, jehož první střelu ještě Dobrovolný stačil vyrazit, ale na dorážku už nedosáhl a domácí vedli 2:0. Ve 13. minutě jsme byli svědky parádní kombinace po ose Z. Tácha - Trněný a do prázdné branky zakončující J. Tácha. V 19. minutě pak patřičný důraz před brankou prokázal Maurer a domácí vedli 4:0.

Ve druhé části se obraz hry rapidně změnil. Ve 23. minutě totiž hosté zachytili domácí vyhození, snížili a výrazně ožili. Jejich přímočará hra najednou plavským hráčům působila nemalé problémy a v první třetině víceméně nudící se Beneš najednou nevěděl, kam dřív skočit. Domácí defenzívě působil problémy zejména neúnavný Frydrych, kterého se téměř nedalo odstavit od míčku. Velký nápor Vráta mohl otupit Kocourek a krátce po něm i Bárta, ani jeden z svůj brejk do gólového konce ale nedotáhli. A protože ani hosté nenašli recept na výborného Beneše, byl po dvou třetinách stav 4:1.

Ve třetí třetině se poněkud přitvrdilo. Hned v první minutě byl nedovoleně zastaven Maurer a plavští hráli přesilovku. Během ní přišel další tvrdý atak na Maurera, který vypadl přes mantinel. O chvíli později se s jedním ze soupeřů pošťuchoval Z. Tácha a vylučovalo se znovu. Další tvrdý atak na Maurera přišel v 50. minutě, ten si to tentokrát už nechtěl nechat líbit, takže na hřišti vznikla značná mela, po které hosté opustili hřiště a utkání tak bylo předčasně ukončeno.