7 BARTIZAL Martin 1   2   - 97 MAURER Ondřej 1 2 2
8 TRNĚNÝ Tomáš 1 2 2   - 99 TÁCHA Zdeněk 2 2 -2 2
18 LONSMÍN Pavel     -2   -
19 PÁVEK Karel     -2 6 -

V 17. kole nastoupili plavští hokejbalisté proti Dřítni a sehráli s ní hodně bojovný duel plný tvrdých osobních soubojů. Utkání, kterému rozhodně nechyběl náboj, tak víc než hokejbal připomínalo hokej.

Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří nevypustili jediný souboj a bylo jich tak plné hřiště. Ve 4. minutě šli celkem logicky do vedení poté, co si domácí špatně soupeře rozebrali a hostující hráč zůstal mezi kruhy zcela osamocen. Vzápětí Pivce zaskočila nevinně vypadající střela a když se v 8. minutě dělovkou do levého horního růžku trefili hosté potřetí, nevypadalo to s domácími vůbec dobře. Ve 13. minutě ale přišlo první vyloučení a domácí v přesilovce snížili poté, co Z. Tácha dorazil Maurerovu střelu. A když se v 15. minutě z prostoru mezi kruhy prosadil důrazný Maurer, byli domácí zpět v utkání.

Druhá třetina patřila plavským hokejbalistům. Hosté to se svým důrazem občas přeháněli, za což pykali čtyřmi vyloučeními a jednu z přesilovek ve 27. minutě využil Urbánek k vyrovnání poté, co se prosadil na brankovišti. O dvě minuty později narýsoval Z. Tácha kolmici na útočnou modrou na J. Táchu a ten svůj nájezd využil k dokonání obratu. Ve 38. minutě pak další přesilovkové obléhání soupeřovy branky ukončil přesnou střelou Z. Tácha a domácí vedli 5:3.

Začátek závěrečné části patřil hostujícím hráčům, kteří hráli přesilovku, domácí ale bránili pozorně a k velmi dobrému výkonu se rozchytal i brankář Pivec, takže se na skóre nic nezměnilo. Gólu jsme se tak dočkali na straně druhé, když Bartizal při hře třech proti třem procedil míček mezi betony hostujícího brankáře. Zbytek utkání už domácí víceméně kontrolovali, i když hosté bojovali až do konce a tak se stále bylo na co dívat. Na skóre se ale už nic nezměnilo a tak domácí vybojovali cenné vítězství 6:3.