5 SRBENÝ Tomáš     -1   - 12 URBÁNEK Martin   1 -1
9 LONSMÍN Tomáš   1 -2   - 97 MAURER Ondřej 1   -1
18 LONSMÍN Pavel     -1 2 - 99 TÁCHA Zdeněk     -1
19 PÁVEK Karel   1 -3     B KOCOUREK Lukáš     -1

K poslednímu utkání roku 2014 odcestovali plavští hokejbalisté do Čejkovic, aby se zde utkali s jedním z největších favoritů celé soutěže, domácími hokejbalisty.

Plavští do hry nasadili tři útočné dvojice a dobrým pohybem nejenže domácí nepustili do obvyklého úvodního náporu, ale byli to naopak oni, kdo měl v úvodu utkání více ze hry. Proti domácí obraně ale vyprodukovali pouze několik střel ze střední nebo větší vzdálenosti a s těmi si čejkovický brankář Miklík poradil. To domácí předvedli  v 9. minutě před Benešem náležitý důraz a dostali se do vedení. Více branek jsme v úvodní třetině neviděli třeba i proto, že hosté nevyužili dvě přesilové hry.

Jestliže úvodní část byla naprosto vyrovnaná, ve druhé jasně dominovali domácí. Ti přidali zejména v osobních soubojích, které začali vyhrávat a z toho začaly vznikat jejich šance a padat i branky. Většina z nich byla hodně podobných, po vyhraném osobním souboji následovalo přečíslení a z něj gólová šance. Domácí takto vstřelili 4 branky a pátou přidali poté, co to s kličkováním před vlastní brankou poněkud přehnal T. Lonsmín.

Kdo čekal, že i závěrečná část proběhne v režii čejkovických, byl asi překvapen. Hned v jeji první minutě vybojoval míček Pávek, uvolnil mezi kruhy J. Táchu a ten střelou do levého horního růžku vstřelil první plavský gól. O minutu později soupeře zmáčkla druhá plavská řada a důrazný Maurer snížil na 6:2. Na Maurera si o dvě minuty později nevybíravě vyšlápl Jiroušek a obdržel čtyřminutový trest, jenž hosté dlouhou přesilovku nevyužili. Další branky jsme se tak dočkali až v 55. minutě, kdy se po pravém křídle prohnal Bartizal, našel před brankou J. Táchu a ten se nemýlil. Dalších branek jsme se už nedočkali, takže utkání skončilo vítězstvím domácích v poměru 6:3.