8 TRNĚNÝ Tomáš     -2 2 - 68 BÁRTA Jan 1   -2
9 LONSMÍN Tomáš   1 -2 2 - 97 MAURER Ondřej     -2
18 LONSMÍN Pavel     -1   - 99 TÁCHA Zdeněk     -2
19 PÁVEK Karel     -3   -
20 TÁCHA Pavel     0

Odvetné utkání finále play off Extraligy AHbK lépe zvládla Krasejovka a vyrovnala tak stav finálové série hrané na dvě vítězná utkání na 1:1.

Krasejovka oproti prvnímu utkání nastoupila s posilami Nedorostem a Kostourkem a byli to právě oni, kdo ve 2. minutě v plavském obranném pásmu vybojoval míček, z čehož vytěžil Honner vedoucí branku hostí, když se z kruhu trefil přesně pod horní tyčku Benešovy branky. Poté se probudili domácí a téměř celou úvodní část byli lepším mužstvem. Na skóre se to ale nijak neprojevilo, neboť výborný hostující brankář Vojta ani jednu z 15 střel za svá záda nepustil. V 18. minutě tak přišel trest poté, co ve vlastním oslabení unikli bratři Uhlířové a R. Uhlíř tváří v tvář Benešovi zamířil přesně do levého horního růžku.

Ráz druhé třetiny určily dvě slepené branky, které padly do domácí sítě ve 26. a 27. minutě. Obě padly po plavských chybách a nutno říct, že byly dost zbytečné. Nejprve hosté na konci plavské přesilovky zachytili Benešův dlouhý pas, následně zkoprnělou plavskou obranou prošel jako nůž máslem Nedorost, vymíchal i Beneše a zvýšil na 0:3. Vzápětí plavští zaspali při akci Z. Uhlíře, který rovněž velmi lehce pronikl až před Beneše a nedal mu žádnou šanci. Plavští se ale nehodlali jen tak vzdát, bojovali dál a v 35. minutě se konečně dočkali. Stalo se tak při přesilové hře, kdy Bárta střelou z poměrně ostrého úhlu překvapil Vojtu a snížil na 1:4. V závěru třetiny se pak projevilo otřepané nedáš - dostaneš. Na jedné straně nejprve neuspěli Vazda s Bartizalem a z protiútoku prostřelil Beneše R. Uhlíř.

V závěrečné části hosté víceméně kontrolovali své vedení. Domácí povzbuzováni roztleskávačkami i nadále bojovali a snažili se výsledek zkorigovat, do šancí se ale dostávali pouze sporadicky. A protože ani hosté Beneše z žádného ze svých protiútoků nepřekonali, na skóre se už nic nezměnilo, což znamená, že o celkovém vítězi rozhodne až třetí rozhodující utkání.