5 SRBENÝ Tomáš   1 3   - 97 MAURER Ondřej 3   2
7 BARTIZAL Martin   3 3   - 99 TÁCHA Zdeněk 5 4 7
9 LONSMÍN Tomáš 2 2 6   -
18 LONSMÍN Pavel   1 6   -

Ve 12. kole nastoupili plavští hokejbalisté proti letos nepříliš výraznému mužstvu Pink Panthers.

A začali velmi dobře, když hned na sklonku první minuty otevřel skóre T. Lonsmín. Když v 6. minutě využil přesilovku Z. Tácha a zvýšil na 2:0, vypadalo to na jednoznačnou záležitost. Plavští měli i nadále převahu, jenže další branky nepřišly, a tak v závěru třetiny několikrát zahrozili i hosté.

Ti se své kontaktní branky dočkali po změně stran, když využili nedůrazu domácí obrany a nějakou dobu to vypadalo, že by se utkání mohlo vyrovnat. O tom, že se ale žádné drama konat nebude, rozhodli domácí mezi 29. a 35. minutou, kdy nastříleli 5 branek a vytáhli skóre na 7:1. Brankostroj zahájil po kombinaci se Z. Táchou a Bartizalem J. Tácha, vzápětí se středem hřiště prohnal Maurer a zavěsil přesně pod horní tyčku, poté se prosadil Z. Tácha a T. Lonsmín a vydařenou šestiminutovku zakončil Maurer. Hosté pak střelou od modré sice snížili, to ale na jasném vedení domácích nemohlo nic změnit.

I v závěrečné třetině dominovali domácí. Pozorný hostující brankář Holub ale poměrně dlouho odolával a překnonal ho až ve 47. minutě J. Tácha. Na další branky jsme si museli počkat až do závěrečné pětiminutovky. To nejprve završil hattrick Z. Tácha a vzápětí ho napodobil i Maurer. Úplný závěr zápasu si pak pro sebe vyhradil Z. Tácha, který přidal další 2 branky a stanovil tak konečné skóre 12:2.