5 SRBENÝ Tomáš     3   - 97 MAURER Ondřej 1   2
18 LONSMÍN Pavel 1 1 3 2 - 99 TÁCHA Zdeněk 1   3
19 PÁVEK Karel   1 3   -
B NOVOTNÝ Jiří   2 3

V 9. kole 1. ligy AHbK nastoupili plavští hokejbalisté proti mužstvu Flying Elephants a svedli s ním velmi bojovné utkání.

Plavští začali přesně podle papírových předpokladů náporem a hned v úvodu zasypali brankáře Havla sprškou střel. Docílili však pouze toho, že se domácí brankář rozchytal k výbornému výkonu a plavským střelcům dlouho odolával. Do jeho sítě si našel cestu pouze jediný míček v 11. minutě poté, co Maurer vykroužil od mantinelu a přízemní střelou prostřelil chumel hráčů před brankou. Ve druhé polovině první části několikrát vystrčili růžky i domácí, pokaždé si ale vylámali zuby na pozorném Benešovi.

I druhou část začali lépe domácí, kteří se v úvodní minutě dostali do dvou nebezpečných šancí, Beneš se ale zaskočit nenechal. Poté už zase začali úřadovat plavští. Několik šancí nejprve neproměnili, a tak se nad nimi pravděpodobně domácí slitovali a druhý gól jim doslova darovali. Havel chtěl totiž míček nejprve podržet, poté se jej rozhodl rozehrát, což jeho spoluhráče poněkud zaskočilo, míček se tak před prázdnou brankou dostal k Urbánkovi, kterému nezbylo nic jiného, než jej poslat do sítě. I v dalším průběhu třetiny byly vidět převážně manévry před Havlovou brankou, nicméně skóre se změnilo až v jejím samém závěru, kdy J. Tácha od zadního mantinelu nabil Z. Táchovi a ten konečně rozvlnil síť.

I závěrečná část probíhala v podobném duchu jako první dvě. Plavští si vypracovali celkem slušné množství šancí, s koncovkou ale byli opět dost na štíru. Výjimku přinesla 47. minuta, kdy do sítě prošla střela P. Lonsmína. Závěrečná část jinak přinesla spíše rozháraný hokejbal se spoustou přerušení, neboť domácí se nezdráhali vyhazovat míčky na zakázaná uvolnění. Dalších branek jsme se dočkali až v samém závěru. Nejprve se v 57. minutě ze samostatného nájezdu prosadil Urbánek a necelé 2 minuty před koncem uzavřel účet utkání přesnou střelou J. Tácha. Plavští tak zvítězili 6:0, brankář Beneš si připsal druhou nulu v řadě.