5 SRBENÝ Tomáš   1 6 2 - 97 MAURER Ondřej 1 3 5
18 LONSMÍN Pavel 1 1 4   - 99 TÁCHA Zdeněk 1 3 5
19 PÁVEK Karel 2   4   -
68 TÁCHA Matěj 2   6

Druhou polovinu základní části zahájili plavští na Dobré Vodě, kde se utkali s mužstvem KN Interiery a poprvé v sezóně využili i služeb maroda Matěje Táchy, který nastoupil na netradičním místě v obraně.

První třetina příliš hokejbalové krásy nepřinesla. Plavští se utápěli ve složitostech a proti domácí zatažené obraně se dost trápili. Domácí hráči dokázali zblokovat spoustu střel i finálních přihrávek, a když už se hosté přece jen dostali k zakončení, které na branku prošlo, stál v cestě pozorný brankář Švejda. Složitá plavská hra nahrávala domácím k rychlým protiútokům a tak si na své přišel i hostující brankář Beneš. Jediné branky první části jsme se dočkali v 8. minutě, kdy M. Tácha zachytil soupeřovu rozehrávku a jeho střela si zahrála biliár s tyčkou a Švejdovými zády, aby nakonec skončila za brankovou čarou.

Druhá třetina začala hodně divoce. Plavští se pustili do mohutné ofenzívy, nicméně zapomněli na zadní vrátka, a tak se hned v první minutě druhé části dostali domácí do dvou samostatných nájezdů. Beneš ale oba zlikvidoval a poté začaly padat branky na druhé straně. Vzápětí se totiž do samostatného úniku dostal i Maurer, na rozdíl od domácích hráčů se tváří v tvář brankáři nemýlil a zvýšil na 2:0 pro hosty. Definitivní klid na plavské hole přinesl o dvě minuty později Urbánek, který pohotově dorazil Srbeného střelu a bylo to 3:0. Poté jsme byli svědky dalších zahozených šancí, nicméně ve 34. minutě se po vyhraném vhazování Z. Táchy tvrdou střelou prosadil Pávek a účet druhé části po pěkné spolupráci s Maurerem uzavřel M. Tácha.

V závěrečné části domácím došly jak fyzické, tak zřejmě i psychické síly a na hřišti tak úřadovali pouze hosté. A přestože řadu svých šancí neproměnili, přidali dalších 5 branek. Ve 42. minutě zakončil přečíslení tři na dva přesnou střelou do levého horního rohu Pávek a o dvě minuty později zakončil obléhání domácí branky Urbánek. Ve 47. minutě přidal plavský osmý gól Z. Tácha, který pohotově dorazil Lonsmínovu střelu. V 54. minutě završil hattrick Urbánek a účet utkání uzavřel v 56. minutě přesnou střelou P. Lonsmín. Plavští tak zvítězili 10:0.