Čís. Příjmení Jméno G A +/- TM   12 URBÁNEK Martin 1 1 -3
5 SRBENÝ Tomáš 1 1 -4   - 97 MAURER Ondřej     -3
7 BARTIZAL Martin     -5   - 99 TÁCHA Zdeněk     -6 2
18 LONSMÍN Pavel     -4   -
B VAZDA Radek     -3   -
B TÁCHA Pavel     -3   -

V 6. kole I. ligy AHbK nastoupili plavští hokejbalisté proti tradičnímu soupeři z Čejkovic a těsně před začátkem utkání museli řešit problém se sestavou, neboť v předchozím utkání "B" mužstev utrpěl svalové zranění plavský kapitán Pávek.

Možná i proto přišla hned v úvodu studená sprcha, o kterou se postaral Ruso, který překonal Beneše už v 10. sekundě utkání. Plavští mohli vyrovnat v přesilovce, to by ale z několika nadějných střel museli trefit branku. Bezprostředně po skončení přesilovky tak udeřilo na straně druhé, kdy v nepřehledné situaci před brankou trefil míček ze vzduchu Novotný. Hosté měli i několik dalších příležitostí, Beneš se už ale překonat nenechali. V závěru úvodní části plavští hru přece jenom vyrovnali, skóre ale zůstalo nezměněné.

Ve zlepšeném výkonu plavští pokračovali i na začátku druhé části a výsledek se záhy dostavil, když se po Srbeného přihrávce trefil Urbánek. Jenže plavská radost trvala pouze minutu a poté zase začali úřadovat hosté, kteří dvěma slepenými góly vytáhli skóre na 1:4. Domácí pak střídali dobré okamžiky s těmi horšími. Lepší okamžik přišel ve 32. minutě, kdy Urbánek obkroužil branku, našel nabíhajícího Srbeného a ten snížil na 2:4. Slabší okamžiky si pak plavští vybrali v závěru třetiny, kdy soupeři dovolili vstřelit další dvě branky a tím bylo o osudu utkání rozhodnuto definitivně.

Závěrečná část pak domácím nevyšla vůbec, hosté z Čejkovic na hřišti dominovali, připravovali si šance jak na běžícím pásu a protože 6 z nich dokázali proměnit, změnil se výsledek v poměrně slušný debakl. Plavští svému soupeři podlehli vysoko 2:12.