5 SRBENÝ Tomáš     0   - 97 MAURER Ondřej     0 2
7 BARTIZAL Pavel 1   0   - 99 TÁCHA Zdeněk   4 2
18 LONSMÍN Pavel 1 1 2   -
19 PÁVEK Karel 2   2

V 5. kole 1. ligy - skupiny "B" plavští poprvé opustili svůj plavský areál a odcestovali do Čejkovic, kde se utkali s mužstvem Pink Panthers.

A stejně jako "B" mužstvo, které hrálo před nimi, nezačali příliš dobře a už ve 2. minutě po nedůrazu po vhazování ve vlastním obranném pásmu inkasovali. Rychlou odpověď si v 5. minutě přichystal P. Lonsmín, který se prosadil také po vhazování v útočném pásmu. Ve 12. minutě se v přesilovce prosadil Pávek a na dvoubrankový rozdíl zvýšil o 2 minuty později J. Tácha. Domácí se téměř vzápětí vrátili kontaktní brankou zpět do utkání, převahu ale měli hokejbalisté z Plava.

Ti byli aktivnější i ve druhé třetině, o čemž svědčí i to, že na soupeřova brankáře vyslali dvojnásobek střel než domácí na plavského brankáře Beneše. Skóre se měnilo pouze jednou, a to ve 32. minutě, kdy se po Urbánkově vyhraném vzahování trefil Bartizal.

Podobný obrázek přinesla i třetina závěrečná. Tempo hry i nadále udávali plavští, domácí se převážně bránili a občas vyráželi do protiútoků. Stejně jako ve druhé třetině padal jediná branka. Jejím autorem byl Pávek, který tak stanovil konečné skóre 2:5.