Finále play off I. ligy AHbK 2014/2015 - 2. utkání

11.04.2015 12:00 HC Hurican - HBC PLAV "B"

Výsledek 7 : 2
Třetiny 2:1 2:0 3:1
Střely na branku 54:33 (16:11;20:11;18:11) Zásahy brankářů 31:47 (10:14;11:18;10:15)

12 STEHLÍK David     -2 2

V odvetném utkání finále play off I. ligy AHbK předvedli plavští bojovný výkon, na kvalitního soupeře ale nestačili.

Plavští začali dobře. Ve 4. minutě se do šance prodral Jiříček, procedil míček skrz výstroj brankáře Sochackého a poslal hosty do vedení. Poté jsme viděli několik nadějných příležitostí na obou stranách, ale brankáři odolali. Vyrovnání přišlo v 15. minutě, kdy se plavskou obranou protáhl Kamenský a střelou pod horní tyčku vyrovnal. O 2 minuty později Pivec nedokázal zkrotit neposedný míček, čehož na brankovišti využil Šicner a poslal domácí do vedení.

Ve druhé části měli více ze hry hráči Huricanu. Plavští sice bojovali a i oni několikrát nebezpečně ohrozili Sochackého, nicméně daleko více vzruchu bylo před Pivcem. Ten ve 28. minutě nestačil na tvrdou a přesnou střelu Šívra a když tentýž hráč využil o 5 minut později přesilovku, vedli domácí 4:1. Ve 37. minutě postihla plavského brankáře Pivce nevolnost a tak se do výstroje oblékl Beneš.

Ve 42. minutě plavští špatně střídali, do brejku se tak dostal P. Mizera a bekhendovým blafákem zvýšil na 5:1 pro domácí. O vítězi tak bylo víceméně rozhodnuto. Ve 49. minutě pak domácí skórovali dokonce ve vlastním oslabení. O kosmetickou úpravu skóre se v 53. minutě úspěšnou dorážkou postaral Vazda, nicméně poslední slovo patřilo v 56. minutě domácím. Plavští se tak musejí spokojit s druhým místem.