4 NOVOTNÝ Jiří 0 - 17 RIBOLA Jiří   -1
9 TÁCHA Pavel     -4   - 20 KOPIC Petr 1 -3
12 STEHLÍK David     -3   - A BÁRTA Jan 1   -4
A PÁVEK Karel   1 -4

K prvnímu utkání finále play off I. ligy AHbK nastoupili plavští hokejbalisté proti Huricanu, mužstvu jehož hlavním tahounem je plavský odchovanec Jan Šívr.

V první třetině byl k vidění poměrně vyrovnaný hokejbal. Na straně hostů byla hodně nebezpečná první řada, kde společně se Šívrem nastoupila posila pro play off Rudolf Suchánek, domácí se pro změnu do útočného pásma dostávali přes druhou řadu hostů. Byla to ale paradoxně právě druhá hostující řada, která otevřela skóre, o což se v 6. minutě postaral Lojka, který unikl po levém křídle a zamířil přesně k Pivcově tyčce. O chvíli později mohl zvýšit Šívr, Pivec ale tentokrát skvěle zasáhl a vyznamenal se i při Suchánkově dorážce. Domácí o sobě dali vědět v závěru třetiny, kdy hráli přesilovku, při které si vytvořili tlak i šance, nicméně na pozorného Sochackého v hostující brance nevyzráli.

Druhou třetinu začali lépe hosté. Na začátku 25. minuty se od mantinelu uvolnil Šívr a střelou na bližší tyčku zvýšil na 2:0 pro hosty. Plavská odpověď přišla vzápětí. To se domácím podařila rotace v rohu, z čehož profitoval mezi kruhy osamocený Bárta, který pohotovou střelou snížil na 1:2. Domácí pak měli ještě několik dalších dobrých momentů, ale zakončení jim nevycházelo podle představ. Ke konci druhé třetiny zase více začali zlobit hosté a v poslední minutě se dočkali své třetí branky, když domácím nevyšlo založení protiútoku, míček se rychle vrátil před Pivce a osamocený Šívr neměl problém zakončit do odkryté branky.

Gól do šatny notně podlomil plavskou psychiku a definitivní hřebíček do rakve přišel ve 45. minutě, kdy se potřetí v utkání prosadil Šívr. Od této chvíle domácí totálně odpadli a na hřišti dominovali hosté, kteří byli na koni a v poslední desetiminutovce jim do Pivcovy branky spadlo prakticky všechno, na co sáhli. Utkání tak skončilo vysokou porážkou domácích v poměru 1:8.