4 NOVOTNÝ Jiří     -2   - 19 VAZDA Radek 2   -1
8 STEHLÍK František     -2 4 - 20 KOPIC Petr   1 -3
9 TÁCHA Pavel     -3   -
A PÁVEK Karel     1   -

V 6. kole 1. ligy AHbK - skupiny "A" na sebe narazila "B" mužstva Plava a Čejkovic. Čejkovičtí v dosavadním průběhu sezóny ještě nezaváhali, dokázali porazit i silný Long Cash, takže bylo jasné, kdo je v utkání favoritem.

Plavští se ale nechtěli nechat zaskočit. Úvod utkání sice patřil hostujícím hráčům, nicméně poté začali udávat tempo hry domácí. Ti se taky v 8. minutě dostali do vedení, když se po Jiříčkově přihrávce zpoza branky přesně trefil Vazda. Hostům se podařilo vyrovnat v 18. minutě v přesilové hře, a to paradoxně poté, co se jim přesilovka dlouho nedařila a nakonec se prosadili nepříliš vydařenou střelou. Hned vzápětí se ale pře branku proháčkoval Jiříček, jeho akci dokončil důrazný Vazda a domácí znovu vedli.

I první polovina druhé části patřila víceméně domácím, což ve 31. minutě korunoval třetím gólem domácích Kocourek. Poté se karta začala pomalu obracet. Přispělo k tomu i to, že ze hřiště odkulhal zraněný Pávek a plavští tak museli pokračovat pouze se třemi obránci. Přesto v čele s pozorným Benešem dlouho odolávali a hosté snížili až v závěru třetiny poté, co využili přesilovou hru.

Ve třetí třetině pak přišel drtivý obrat v podání hostujících hokejbalistů. Ti hned ve 42. a 43. minutě dvěma slepenými góly otočili skóre ve svůj prospěch a domácí totálně odpadli. To mělo za následek jednu hostující šanci za druhou a celkem logicky přišel ve 49. minutě další gól v síti přetíženého brankáře Beneše. O tom, jak závěrečná část vypadala, svědčí ti to, že k prvnímu alespoň symbolickému ohrožení soupeřovy branky se domácí dostali až v 11. minutě této části. Skórovat se jim ale nepodařilo, a tak na druhé straně zase úřadovali hosté, kteří přidali další 3 branky a zvítězili tak nakonec poměrně vysoko 8:3.