7 BARTIZAL Martin   1 -1   - 99 TÁCHA Zdeněk   4 1
8 TRNÉNÝ Tomáš 3 2 6 2 -
18 LONSMÍN Pavel     1   -
19 PÁVEK Karel     3

K poslednímu kolu nadstavby odcestovali plavští hokejbalisté do Čejkovic, kde se utkali s Křenovicemi.

A zřejmě i pod dojmem posledního vzájemného utkání začali aktivně. V 6. minutě ukončil obléhání domácí branky J. Tácha a hosté vedli. V 11. minutě přerušili domácí plavský nápor pouze za cenu úmyslného posunutí branky a následující přesilovku využil M. Tácha. Domácí si největší šance paradoxně připravili při další plavské přesilovce, Beneš ale jejich dva brejky zlikvidoval.

Ve 22. minutě vypálil z dálky Trněný, domácí brankář sáhl lapačkou do prázdna a bylo 0:3. Poté hosté poněkud polevili a tak si více zachytal i plavský brankář Beneš. Ten nakonec kapituloval ve 27. minutě, kdy před ním trestuhodně volný hráč tečoval střelu od modré čáry. Hned vzápětí ale odpověděl Maurer a dal tak jasně najevo, že otěže utkání budou ve svých rukou třímat hosté. Ti v závěru třetiny vystupňovali svůj tlak, Maurer ani M. Tácha nejprve sice neuspěli, nakonec ale M. Tácha našel zpoza branky Srbeného a ten těsně před koncem třetiny přidal pátý plavský gól.

Závěrečná třetina probíhala v režii plavských hokejbalistů. Domácí dokázali vzdorovat do 49. minuty, kdy se těsně po skončení přesilovky trefil Trněný. Tento gól odstartoval celkem slušný brankostroj. Hned v zápětí proměnil samostatný nájezd J. Tácha a o minutu později rychlou přesilovkovou kombinaci zakončil osmým plavským gólem Maurer. V 54. minutě využili domácí plavské zaváhání ve vlastním obranném pásmu ke vstřelení své druhé branky, vzápětí ale skórovali Srbený a Trněný. Definitivní podobu skóre pak v 56. minutě stanovil J. Tácha. Plavští tak zvítězili 11:2.