5 SRBENÝ Tomáš   1 1   - 68 TÁCHA Matěj 1 1 1
18 LONSMÍN Pavel   1 0   - 99 TÁCHA Zdeněk 1 2 0
19 PÁVEK Karel 1 1 1   -
97 MAURER Ondřej 1 2 0 2 -

Ve 4. kole nadstavbové skupiny "C" sehráli plavští utrápené utkání proti Křenovicím.

V plavské sestavě se po více než dvouměsíční pauze objevil Z. Tácha, ten ale se svými spoluhráči ve 4. minutě jen přihlížel, jak po vhazování v útočném pásmu skórovali hosté. Plavší odpověděli poměrně rychle, o 2 minuty později tečoval Maurerovu střelu M. Tácha a bylo vyrovnáno. Na další góly jsme si museli počkat do 17. minuty, kdy šli znovu do vedení hosté, o bleskové vyrovnání se vzápětí postaral Maurer.

Ve 25. minutě se prosadil rekonvalescent Z. Tácha a plavští poprvé vedli. Když o minutu později zvýšil Bárta na 4:2, zdálo se, že domácí soupeřův odpor zlomí. Leč opak byl pravdou. Křenovičtí zase vzápětí snížili a byli i nadále v kontaktu. Ve 32. minutě zvýšil na 5:3 Pávek, hosté se ale vzdát nehodlali.

V úvodu závěrečné části znovu snížili, dvoubrankový náskok poté domácím vrátil J. Tácha. I na tento gól našli hosté rychlou odpověď, takže ve 45. minutě na ukazateli skóre svítil stav 6:5. V tu chvíli to nevypadalo na to, že už by se na skóre nemělo nic změnit, nicméně dalších branek jsme se už nedočkali a domácí tak vybojovali těsné vítězství.