7 BARTIZAL Martin   1 -2   - 68 TÁCHA Matěj     -1 4
18 LONSMÍN Pavel     -1   -
19 PÁVEK Karel     -3   -
B NOVOTNÝ Jiří     0

Den po náročném hasičském plese odcestovali plavští hokejbalisté do Čejkovic a stav některých hráčů nevypadal příliš optimisticky.

První třetina patřila podle předpokladu domácím. Ti se také záhy dostali do vedení, když se prosadili z nepřehledné schrumáže, která vznikla po vhazování před Benešovo brankou. Dalších gólů jsme se ale nedočkali, protože plavští pozorně bránili, a pokud se čejkovičtí přece jen prodrali do šance, byl na místě pozorný Beneš. Hosté se osmělili až ke konci třetiny a hned z toho bylo několik dobrých šancí, do kterých se dostal bojovník Maurer.

Druhá třetina byla opticky vyrovnaná, nicméně domácí dokázali potrestat několik plavských chyb a vytáhli skóre až na 5:0, když pátý gól vstřelili dokonce ve vlastním oslabení. Utkání bylo jako obvykle plné tvrdých osobních soubojů, a tak si v závěru druhé části na své přišli i trestoměřiči.

Závěrečná část se nesla v podobném duchu jako třetina druhá. Téměř neustále byla v permanenci trestná lavice, kterou převážně zaplňovali agresivnější domácí. Plavští tak hráli několik přesilovek za sebou, hráli je ale hodně tragicky. Hbití domácí se tak nejen bránili, ale vyráželi i k nebezpečným protiútokům a z jednoho z nich přidali svou šestou branku. O čestný úspěch hostů se pak v 53. minutě postaral Maurer, který stanovil konečné skóre 6:1.