5 SRBENÝ Tomáš     3   - 68 TÁCHA Matěj 2 1 3 2
8 TRNĚNÝ Tomáš   1 3   - 97 MAURER Ondřej 1 1 2
19 PÁVEK Karel     0   -
B LONSMÍN Tomáš   2 0   -

V posledním kole základní části nastoupili plavští hokejbalisté proti soupeři z Dobré Vody.

První třetina patřila domácím, kteří si udržovali permanentní převahu, a to dokonce i v době, kdy hráli v oslabení. Po zásluze se také dočkali třech branek. O první se ve 3. minutě postaral pohotovou střelou J. Tácha, ve 13. minutě se prosadil M. Tácha a v 17. minutě mířil přesně nad lapačku hostujícího brankáře Maurer.

I ve druhé části měli herní převahu domácí hokejbalisté. Jejich hra ale působila poněkud složitě a tak další branky nepřicházely. Uhodilo tak na straně druhé, když po jednom z mála protiútoků trefil Srba skulinku nad Lonsmínovou lapačkou. Hosté poté ožili a přitvrdili, výsledkem ale byly pouze 3 jejich fauly. Domácí tak hráli téměř 6 minut v kuse přesilovku. Přestože se drželi v útočném pásmu, příliš nebezpečných střel nevyslali, pokud tedy nepočítáme Trněného střelu do spojnice tyček. V závěru třetí přesilovky gól přece jenom přišel. Postaral se o něj Bartizal, který z levého křídla zamířil přesně k tyčce.

Závěrečná třetina přinesla podobný obrázek jako dvě třetiny předchozí. Domácí měli převahu, která byla víceméně platonická, a tak jsme se dočkali pouze jediné branky. Po pěkné spolupráci s Maurerem ji ve 45. minutě vstřelil M. Tácha. Poté ještě rozezvučel tyčku Pávek, dalších branek jsme se ale nedočkali. Základní část tak plavští zakončili vítězstvím 5:1.