5 SRBENÝ Tomáš     2   - 68 TÁCHA Matěj 1 2 2
8 TRNĚNÝ Tomáš   2 2   - 97 MAURER Ondřej 1 1 2
18 LONSMÍN Pavel 1 2 4   -
19 PÁVEK Karel   3 4   -

V prvním novoročním a zároveň předposledním utkáním základní části nastoupili plavští v Čejkovicích proti mužstvu Pink Panthers a těsně před utkáním museli řešit patálii s brankáři. Beneš má totiž pohmožděný palec na ruce, Pivce, který jej měl nahradit, zmohla během utkání "B" mužstva nevolnost a tak nakonec dorazil narychlo povolaný R. Lonsmín.

Úvod utkání přinesl neurovnaný hokejbal a bylo vidět, že obě mužstva během vánoční přestávky vypadla z herního rytmu. V 5. minutě přišla plavská přesilovka. V oslabení nejprve zahrozili domácí, ale v závěru přesilovky se z bezprostřední blízkosti prosadil Bárta a hosté vedli. Další branky na sebe nenechaly dlouho čekat. V 10. minutě zamířil přesně J. Tácha a vzápětí přidal Bárta třetí plavský gól. V 17. minutě završil Bárta hattrick a hosté vedli 4:0.

Ve druhé třetině jsme viděli podobný obrázek jako ve třetině úvodní. Plavští svého soupeře svírali v jeho obranném pásmu, Pantery ale držel výborný brankář Holub. Domácí hrozili buď střelami z uctivé vzdálenosti, občas se ale dostali i do rychlého brejku. Jeden z nich také ve 26. minutě využili a snížili na 1:4. Plavská odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. Ve 31. minutě vypálil z kruhu J. Tácha a bylo to 5:1 pro hosty. O 3 minuty později pak přišla rychlá přímočará akce po ose Trněný - M. Tácha - Maurer a posledně jmenovaný zakončoval do prázdné branky.

Ve třetí části jsme se dočkali dalších dvou branek a obě padly do domácí sítě. Hned v úvodu třetiny prostřelil domácího brankáře P. Lonsmín a v 53. minutě po navlas stejné akci, po jaké ve druhé třetině skóroval Maurer, střílel přesně M. Tácha. Dalších branek jsme se nedočkali, a to i přesto, že domácí byli co se týče střel daleko aktivnější než v předchozích dvou třetinách. Jejich střely ale buď byly vyslány z velké dálky, a když už se domácí dostali do nadějné příležitosti, stál jim v cestě zkušený brankář R. Lonsmín. Plavští tak rok 2014 zahájili vítězstvím 8:1.