8 TRNĚNÝ Tomáš 1   3   - 97 MAURER Ondřej   3 4
18 LONSMÍN Pavel     5   - B LONSMÍN Tomáš 1   2
19 PÁVEK Karel 1 4 5   -

1. prosince čekala na plavské hokejbalisty tradiční "čejkovická" neděle a dopadla pro ně tak, jak si většina z nich nepředstavovala ani v nejoptimističtějším snu.

Nejprve se utkalo plavské "A" mužstvo s čejkovickým "béčkem" a je tedy logické, že v tomto utkání byli favoritem plavští hokejbalisté. A roli favorita začali naplňovat hned od úvodního buly. Vypracovali si spoustu střeleckých příležitostí, ale dlouho postrádali důraznější a přesnější koncovku. Až v 9. minutě vyslal Pávek na zteč M. Táchu a ten přesnou křížnou střelou otevřel skóre. Tento gól zároveň odstartoval drtivý brankostroj plavského mužstva. Hned o minutu později to byl znovu M. Tácha, který tentokrát skóroval v pozici ležícího střelce. Ve 13. minutě zakombinoval Pávek s J. Táchou, ten míček předložil z druhé vlny nabíhajícímu T. Lonsmínovi a bylo to 3:0 pro hosty. O 2 minuty později završil hattrick M. Tácha, v 18. minutě se tvrdou a přesnou střelou prosadil J. Tácha a účet úvodní části uzavřel po pěkné kombinaci Trněný.

Ve druhé třetině gólové hody ustaly. Plavští měli i nadále celkem výraznou převahu, připravili si i řadu dobrých střeleckých příležitostí, na skóre se to ale neprojevovalo. Nakonec jsme se dočkali jediné branky, o kterou se ve 40. minutě postaral Bárta, jenž se prohnal po pravém křídle a zamířil přesně pod vyrážečku domácího brankáře.

I v závěrečné části jsme viděli podobný hokejbal jako v prvních dvou třetinách. Plavští měli po většinu času herní převahu a tu také v 50. minutě korunovali osmým gólem. Postral se o něj opět Bárta, který se po dlouhé Pávkově přihrávce dostal až před domácího brankáře a zamířil přesně mezi jeho betony. Přestože utkání bylo už od úvodní třetiny prakticky rozhodnuté, domácí sympaticky bojovali alespoň o čestný úspěch a toho se v 54. minutě také dočkali. Poslední slovo ale patřilo plavským hokejbalistům, konkrétně Pávkovi, který se v 59. minutě zjevil před domácí brankou a stanovil konečné skóre 1:9.