5 SRBENÝ Tomáš 1 1 5   - 68 TÁCHA Matěj 2 1 4
18 LONSMÍN Pavel 2   2   - 99 TÁCHA Zdeněk 2 2 2
19 PÁVEK Karel   3 3   -
97 MAURER Ondřej   1 2   -

V 10. kole 1. ligy AHbK - skupiny "A" nastoupili plavští hokejbalisté proti mužstvu Flying Elephants.

"Elephantni" v minulém kole nastříleli 10 branek Novému Vrátu a to, že nebudou lehkým soustem, ukázali hned ve čtvrté minutě, kdy se před Benešem zjevil volný Nešvera a precizním blafákem otevřel skóre. Domácí postupně začali zvyšovat obrátky, ale proti zhuštěné obraně se dlouho nemohli prosadit. Sílící tlak nakonec ovoce přece jen přinesl. V 17. minutě se o vyrovnání postaral důrazný P. Lonsmín, o minutu později obkroužil branku Bárta a střelou mezi Havlovy betony poslal domácí do vedení.

Druhá třetina přinesla podobný obrázek jako třetina úvodní. Plavští trávili většinu času v útočném pásmu, chyběl ale moment překvapení a přesnější finální fáze, takže skóre zůstávalo dlouho nezměněné. Hosté trpělivě čekali na příležitost k brejku a pokud se naskytla, bylo horko i před Benešem. Jedna taková situace přišla ve 26. minutě, první šanci Beneš ještě stačil zlikvidovat, na Hajného dorážku už ale nedosáhl, a tak bylo vyrovnáno. Nerozhodný stav ale vydržel pouhé čtyři minuty. Poté se ve schrumáži nejlépe zorientoval Z. Tácha a vrátil vedení zpět na stranu domácích. Vzápětí přišla plavská přesilovka, v ní drtivý zámek domácích, který pokračoval i po skončení přesilovky a nakonec jej ukončil čtvrtou plavskou brankou Z. Tácha. Definitivní klid na plavské hokejky přinesla ve 37. minutě střela P. Lonsmína, po které domácí vedli už 5:2.

Jestliže v prvních dvou třetinách měli plavští velkou územní převahu, tak ve třetí části byla jejich převaha drtivá. Hosté sice stále urputně bránili, ale na nebezpečné protiútoky, jimiž zlobili plavskou obranu v prvních dvou třetinách, jim už zřejmě nezbývaly síly. Domácí svůj tlak také brzy korunovali dalšími brankami. Ve 44. minutě na konci přesilovky napřáhl Srbený a zamířil přesně pod horní tyčku. O tři minuty později se mezi kruhy k míčku dostal M. Tácha a střelou mezi betony brankáře Havla zvýšil na 7:2. Na další branky jsme si museli počkat až do závěru utkání, kdy se nejprve po individuální akci prosadil M. Tácha a poté pěknou kombinaci zakončil J. Tácha. Utkání tak skončilo výsledkem 9:2.