3 BENEŠ Ondřej 60 39 10 79,6   10 TÁCHA Jan   1 -6
Čís. Příjmení Jméno G A +/- TM   12 BÁRTA Jan 1 1 -6
18 LONSMÍN Pavel     -6   - 68 TÁCHA Matěj 1 1 -2
19 PÁVEK Karel   1 -6   - 97 MAURER Ondřej 1   -2
B TÁCHA Pavel     -2   -
B KOPIC Petr   1 -2   -

V 9. kole 1. ligy - skupiny "A" nastoupil HBC Plav proti Krasejovce. Zatímco Krasejovka nastoupila v nejsilnějším možném složení, plavští se potýkali s poměrně rozsáhlou marodkou. Ze zdravotních důvodů nemohli nastoupit Z. Tácha se Srbeným, k dispozici nebyl ani "fotbalista" Trněný a se sebezapřením nastoupil brankář Beneš.

Podle toho také vypadal úvod utkání. Domácí začali náporem a ve 4. minutě šli po teči R. Uhlíře do vedení. O dvě minuty později dostal prostor mezi kruhy Z. Uhlíř a bylo to 2:0. V 9. minutě plavští ztratili míček ve středním pásmu a Krasejovka je za to potrestala třetím gólem. Její nápor se ve 12. minutě podařilo zastavit Bártovi, který dorážkou zakončil akci J. Táchy s Pávkem. Od tohoto okamžiku plavští hru vyrovnali, na skóre se ale až do konce úvodní části už nic nezměnilo.

Druhá třetina přinesla vyrovnaný hokejbal a gólově lépe vyzněla pro plavské hokejbalisty. Ti se ve 26. minutě dočkali kontaktní branky, kterou vstřelil v přesilové hře pohotový M. Tácha. Ve 31. minutě přišlo vyrovnání. Postaral se o něj Maurer, který zakončil rychlý výpad precizním bekhendovým blafákem. Poté zase přitlačili domácí a ve 35. minutě šli do vedení poté, co Z. Uhlíř zůstal na okamžik nehlídaný a okamžitě toho využil.

Sen o případném vyrovnání se plavským hokejbalistům rozplynul hned na začátku závěrečné části. To se nejprve z dálky trefil Machálek a vzápětí přidal šestý gól domácích Heřman. Krasejovka byla rázem na koni a ve 47. minutě přidala další gól. Skóre 7:3 vydrželo až do 57. minuty, kdy se tečí prosadil R. Uhlíř. Tentýž hráč v závěru přidal ještě 2 branky, což značí, že utkání skončilo pro plavské hráče poněkud krutým výsledkem 10:3.