8 TRNĚNÝ Tomáš 3 4 8   - 68 TÁCHA Matěj 2   8
18 LONSMÍN Pavel   1 4   - 97 MAURER Ondřej 3 1 8
19 PÁVEK Karel 1 1 4   -
B LONSMÍN Tomáš   3 8   -

K dohrávce 7. kola 1. ligy - skupiny "A" odcestovali plavští hokejbalisté na Dobrou Vodu.

Od úvodního buly bylo zřejmé, jakým směrem se utkání bude ubírat. Hned v první minutě totiž vypálil z levého křídla J. Tácha a střelou mířící přesně k vzdálenější tyčce otevřel skóre. O minutu později se prosadil M. Tácha a bylo to 0:2. Tentýž hráč přidal v 7. minutě třetí plavský gól a kdyby o chvilku později nezahodil dvě další vyložené šance, mohl zaznamenat čistý hattrick. Čtvrtý gól tak nakonec zaznamenal ve 13. minutě J. Tácha. Domácí působili hodně odevzdaně a  dá se říct, že už v té době nebylo o vítězi utkání pochyb.

Druhou třetinu začali plavští přesilovkou a tu ukončil přesnou střelou Pávek. Přestože se hrálo prakticky na jednu branku, dalšího gólu jsme se dočkali až o 10 minut později. Postaral se o něj přesnou střelou do levého horního růžku Maurer. Další branky na sebe nenechaly dlouho čekat. Ještě v tom samém střídání prostřelil vše od modré Trněný, vzápětí završil hattrick J. Tácha a o 2 minuty později přidal devátý plavský gól Trněný.

Hned na začátku závěrečné části jsme se dočkali desáté branky, kterou po akci po pravém křídle vstřelil opět Trněný. Ve 43. minutě plavští předvedli oku lahodící kombinaci, na jejímž konci byl Maurer a bylo to 0:11. Dvanáctý gól plavských hokejbalistů zaznamenal ve 49. minutě J. Tácha a účet uzavřel v závěrečné minutě dorážkou ze vzduchu Maurer. Plavští tak zvítězili 13:0. V jejich brance po dlouhých sedmi letech, nepočítáme-li start za "B" mužstvo proti Křenovicím, nastoupil R. Lonsmín a aniž by se příliš nadřel, vychytal první plavskou nulu v letošní sezóně.