8 TRNĚNÝ Tomáš 1 2 4   - 99 TÁCHA Zdeněk 3 5 7
19 PÁVEK Karel 1 4 6   - B BÁRTA Jan 2   3
97 MAURER Ondřej   2 7 2 -
B LONSMÍN Tomáš   3 3   -

K dalšímu utkání nastoupili plavští hokejbalisté proti mužstvu Pink Panthers. Na základě žádosti hostů bylo utkání přeloženo až na závěr prodlouženého víkendu a bylo tedy odehráno v pondělí 28. října.

Domácí do utkání vtrhli jako uragán a do vedení šli hned v první minutě, kdy kombinaci Z. Táchy a Pávka zakončil střelou pod horní tyčku J. Tácha. Stejní hráči měli prsty i ve druhé brance v 5. minutě. Na konci akce byl opět J. Tácha a opět mířil přesně pod horní tyčku hostující branky. Plavští na hřišti dominovali a vytvářeli si šance jak na běžícím pásu, nicméně skóre se dlouho neměnilo. Až v 17. minutě se po pravém křídle prohnal Bárta a svůj výpad zakončil úspěšným blafákem. Vzápětí se v pádu konečně prosadil i M. Tácha, který si vypracoval stoprocentní šanci snad v každém střídání, ve kterém se v první části objevil na hřišti, a domácí vedli 4:0. V závěrečné minutě první části jsme se dočkali snížení, když se hosté prosadili z dorážky na brankovišti.

Tento gól hosty povzbudil, a protože domácí začali druhou třetinu zbytečně složitou hrou, přišlo celkem logicky další snížení. Stalo se tak ve 25. minutě, kdy hosté opět skórovali z důrazné dorážky. Další komplikace ale domácí nepřipustili. Ve 28. minutě uvolnil T. Lonsmín Z. Táchu, ten se tváří v tvář hostujícímu brankáři nemýlil a zvýšil na 5:2. Domácím rázem opět narostla křídla a další branky na sebe nenechaly dlouho čekat. Ve 30. minutě byl na konci pěkné kombinace Maurera a M. Táchy Bárta a bylo to 6:2. O dvě minuty později před hostující brankou operoval T. Lonsmín, míček se nakonec odrazil k Z. Táchovi a byl z toho sedmý gól domácích. V závěru třetiny pak přidal svou třetí branku J. Tácha a domácí vedli 8:2.

Třetí třetina proběhla v jednoznačné režii domácích. Ti si vytvořili místy až drtivý tlak, a přestože si hostující brankář v této části připsal neuvěřitelných 21 úspěšných zákroků, dalším čtyřem brankám zabránit nemohl. Ve 43. minutě jej ze samostatného nájezdu překonal "ruským blafákem" Z. Tácha, ve 46. minutě zakončoval brilantní kombinaci do prázdné branky Trněný a o minutu později přidal svůj čtvrtý gól J. Tácha. Definitivní podobu skóre stanovil v 58. minutě Pávek, jak jinak než do prázdné branky. Plavští tak po velmi dobrém výkonu zvítězili 12:2.