4 NOVOTNÝ Jiří 0 - 20 KOPIC Petr 2 1 2
9 TÁCHA Pavel 1 2 4   - A BARTIZAL Martin 1 2
12 STEHLÍK David 1 1 3 4 -
14 SOKOLÍK Miroslav   1 4

V 6. kole nadstavbové skupiny "D" přivítali plavští hokejbalisty Samsonu. Přestože utkání příliš pohledný hokejbal nenabídlo, přineslo 12 branek.

Plavští začali velmi dobře. Už ve 2. minutě se před brankou nejlépe zorientoval Kocourek a domácí vedli. Hosté ale odpověděli velmi rychle, když ve 4. minutě využili díry ve středu plavské obrany. Na další góly jsme si museli počkat až do závěru třetiny. Nejprve Kopic zpoza brány našel před brankou číhajícího Stehlíka a ten strhl vedení na stranu domácích. Stehlík byl ale o chvilku později vyloučen, hosté přesilovku rychle využili a bylo znovu vyrovnáno.

Vedení na domácí stranu vrátil ve 24. minutě Kocourek, který z pravého křídla zamířil přesně pod horní tyčku. Uklidňující čtvrtý gól ale nepřišel a tak ve 32. minutě hosté do třetice vyrovnali, když opět využili přesilovou hru. Zlom nakonec přišel v samém závěru druhé části. Domácí nejprve nevyužili přesilovku, ale těsně po jejím skončení přece jen skóroval Kopic. Než se hosté vzpamatovali, dostal se do samostatného nájezdu Jiříček a bylo to 5:3. A aby toho nebylo málo, zamířil vzápětí přesně P. Tácha a domácí rázem vedli o 3 branky. To vše se událo v posledních dvou minutách druhé třetiny.

V závěrečné části už domácí bez větších problémů hlídali své vedení, které ve 45. minutě ještě navýšil ukázkovou střelou do levého horního růžku Kocourek. Hosté se ke zkorigování výsledku dostali v 50. minutě, nicméně poslední slovo patřilo domácím, konkrétně Kopicovi hrajícímu jubilejní pětisté utkáni v kariéře. Ten v poslední minutě přesně zakončil přečíslení dvou na jednoho a stanovil tak konečné skóre 8:4.