2 KOCOUREK Lukáš 1 - 20 KOPIC Petr 3   3
9 TÁCHA Pavel     1   - A MAURER Ondřej 4 4
12 STEHLÍK David     3   -
A BENEŠ Ondřej   1 3 2

V dalším kole nadstavbové skupiny "D" nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" na Dobré Vodě proti místním hokejbalistům a museli řešit složení obranných řad. Místo zraněného Novotného měl totiž nastoupit Pávek, jenže ten se při dopoledním utkání "A" mužstva také zranil a tak na postu obránce nakonec naskočil brankář Beneš, který si tak mohl vzpomenout na svá mladá léta.

Vlastní utkání začali lépe plavští, kteří se v 5. minutě také dostali do vedení, o které se postaral pohotový Jiříček. Hosté byli pohyblivější, a tak měli i nadále mírnou převahu. Postupem času se začali osmělovat i domácí a i oni několikrát prověřili pozornost plavského brankáře Lonsmína. V 18. minutě se nakonec dočkali vyrovnání poté, co první střelu stačil Lonsmín vyrazit, ale na dorážku už nedosáhl.

Ve druhé části měli více ze hry plavští hokejbalisté, na skóre se to ale dlouho neprojevovalo, neboť v domácím brankovišti kraloval výborný brankář Schmied. Zuby si na něm několikrát vylámal Jiříček a v několika závarech neuspěli ani Kopic s Maurerem. Skóre se změnilo až ve 32. minutě, kdy Maurer vyslal do sóla Kopice a ten nadvakrát uspěl. Poté několikrát zahrozili i domácí, Lonsmín v plavské brance ale odolal.

Definitivní zlom přišel na přelomu 47. a 48. minuty, kdy výbornou Maurerovu práci přetavil ve dvě slepené branky Kopic. Neúnavný Maurer měl prsty i v dalším gólu, o který se v 50. minutě postaral úspěšnou dorážkou Vazda. V 53. minutě pak přišla plavská přesilovka, při které se nejprve domácí pokusili o rychlý brejk, dostali se ale pouze na útočnou modrou, kde byli zastaveni. Z následného protiútoku našel ideálně Beneš Vazdu a ten neměl se zakončením do odkryté branky problém. V závěrečných sedmi minutách se už nic podstatného neudálo, a tak plavští zvítězili 6:1.