4 NOVOTNÝ Jiří 1 3 3 - A TÁCHA Matěj 3 2 3
12 STEHLÍK David 1   6   - A TÁCHA Jan 1 3 3
18 LONSMÍN Tomáš 1   3   -
19 VAZDA Radek 1   6 2

Ve 2. kole nadstavbové skupiny "D" nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" proti Samsonu a stejně jako před týdnem se museli potýkat s poměrně rozsáhlou marodkou. Šestici hráčů tak doplnili bratři Jan a Matěj Táchovi z "A" mužstva.

Už od úvodního buly bylo zřejmé, že plavští nebudou chtít ponechat nic náhodě a že budou chtít potvrdit roli favorita. Ve 3. minutě otevřel skóre po Kopicově vyhraném buly D. Stehlík, v 8. minutě se šikovně uvolnil Jiříček, předložil míček Vazdovi a bylo to 2:0 pro hosty. Ve 12. minutě se znovu uvolnil Jiříček, tentokrát svou akci i sám zakončil a plavští vedli 3:0. O 3 minuty později pak obléhání domácí branky zakončil důrazný M. Tácha a přidal čtvrtý plavský gól.

Ve 23. minutě úřadoval před brankou Kopic a jeho důraz nakonec slavil úspěch v podobě páté branky v Obložinského síti. Ve. 26. minutě ve vyložené šanci neuspěl J. Tácha a z protiútoku skórovali domácí. Plavská odpověď na sebe ale nedala dlouho čekat. Ve 29. minutě vyrazili domácí mohutně napadat, hosté ale rozehráli přímočarou akci, na jejímž konci byl neomylný Jiříček. O 4 minuty později soupeřovu rozehrávku zachytil M. Tácha a přízemní střelou přidal sedmý plavský gól. V samotném závěru třetiny pak přišli ke slovu i domácí, kteří střelou mezi Pivcovy betony snížili na 2:7.

I závěrečná třetina patřila hostujícím hráčům. Hned v její první minutě se do míčku opřel Novotný a Obložinský neměl šanci. Ve 43. minutě zakombinoval Kopic s Jiříčkem a přidal devátý gól plavských hokejbalistů. Poté gólové hody na chvíli ustaly, jakoby nikdo nechtěl vstřelit desátý gól. Branky jsme se tak dočkali v plavské síti. Desátá branka nakonec přece jenom přišla. Stalo se tak v 56. minutě, kdy J. Tácha narýsoval kolmici na M. Táchu a ten samostatný nájezd zakončil ukázkovým "Forsbergem". V poslední minutě se gólů dočkali i T. Lonsmín a J. Tácha, kteří stanovili konečné skóre 3:12.