5 SRBENÝ Tomáš     -1   - 97 MAURER Ondřej 1   0 2
8 TRNĚNÝ Tomáš   1 0  2 - 99 TÁCHA Zdeněk 1 1 -1
18 LONSMÍN Pavel   1 0   -
19 PÁVEK Karel 1   -1 2 -

V utkání  o 3. místo nastoupili plavští hokejbalisté proti druhému zklamanému semifinalistovi, a to sice proti hokejbalistům z Čejkovic.

První třetina patřila hostům. Ti šli do vedení už ve druhé minutě poté, co P. a K. Plášilovi rozebrali plavskou obranu a do prázdné branky otevřeli skóre. V 7. minutě odešel na trestnou lavici Trněný a hosté v závěru přesilovky tvrdou střelou pod horní tyčku zvýšili na 2:0. A když v 15. minutě přišel třetí čejkovický úder, nevypadalo to s plavskými hráči vůbec dobře.

Od druhé části se ale obraz hry začal měnit. Plavští přidali a rázem bylo živo i před čejkovickou brankou. Ve 27. minutě přišel korigující gól, o který se postaral dorážející Z. Tácha.

Utkání gradovalo v závěrečné třetině. Hned v její druhé minutě vysunul pěknou kolmicí Trněný Maurera, ten se obtočil okolo bránícího hráče a střelou mezi betony snížil na rozdíl jediné branky. Hosté ale odpověděli velice rychle a o dvě minuty později rovněž střelou mezi betony opět zvýšili na dvoubrankový rozdíl. Plavští ale nehodlali složit zbraně. V 50. minutě při přesilovce napřáhl Pávek a bylo to znovu pouze o gól. V dramatickém závěru jsme viděli několik vyloučení a hrálo se tak 3 na 3. Plavští pak navíc odvolali brankáře a vytvořili si slušný tlak, vyrovnat se jim ale nepodařilo a skončili tak na čtvrtém místě.