5 SRBENÝ Tomáš   3 8   - 97 MAURER Ondřej 4 2 7
9 ŠÍVR Jan   4 8   - 99 TÁCHA Zdeněk 2 2 5
18 LONSMÍN Pavel 3   5   -
19 PÁVEK Karel 1 4 5   -

Ani odvetné utkání čtvrtfinále play off Extraligy AHbK nepřineslo žádné překvapení. Na hřišti opět dominovali plavští, na rozdíl od prvního utkání se ale hrálo v klidu a utkání se obešlo bez vyloučení.

Stejně jako v prvním utkání začali náporem plavští a jejich tlak přinesl ovoce ve 3. minutě, kdy otevřel skóre důrazný M. Tácha. V 6. minutě vyhrál Z. Tácha buly a P. Lonsmín zvýšil na 2:0. V 10. minutě se poprvé v play off prosadil Maurer a vzápětí přidal čtvrtý plavský gól Z. Tácha. O další 2 minuty později skóroval M. Tácha a účet úvodní části uzavřel ve 20. minutě Maurer.

Jednoznačný vývoj skóre domácí přece jenom ukolébal a tak ve druhé části nepříliš vysoké tempo ještě pokleslo. Plavští hráli tak trochu na krásu a jejich hra připomínala bago bez střelby na branku. Ve 25. minutě se sice od modré trefil P. Lonsmín, byl to ale na dlouhou dobu poslední gól v hostující síti. Růžky tak mohli vystrčit i hokejbalisté z Křenovic, kteří se ve 32. minutě konečně dočkali svého prvního gólu v play off. V závěru třetiny zase trochu přitlačili domácí, na skóre se to ale nijak neprojevilo.

Branky začaly padat až v závěrečné části. Ve 43. minutě vyslal Šívr do sóla Maurera a ten zahájil další mohutný brankostroj. O 2 minuty později se potřetí v utkání trefil P. Lonsmín, vzápětí se individuálně prosadil Pávek a bylo to 10:1. Gólů jsme se dočkali i v závěrečné desetiminutovce. Nejprve dvakrát skóroval M. Tácha, pozadu nezůstal ani Maurer a účet čtvrfinále uzavřel v 59. minutě Z. Tácha. Plavští tak bez problémů splnili roli favorita a postoupili do semifinále.