3 BENEŠ Ondřej 60 19 0 100 - 10 TÁCHA Jan 4 2 7
5 SRBENÝ Tomáš 1   3 2 - 97 MAURER Ondřej   3 3 2
9 ŠÍVR Jan 4   3   - 99 TÁCHA Zdeněk 2 7 7
18 LONSMÍN Pavel     7   -
19 PÁVEK Karel 2 1 7 2 -

V poněkud netradičním čase v pátek v 18 hodin nastoupili hokejbalisté z Plava k prvnímu utkání play off. Utkání se odehrálo v Čejkovicích, soupeřem byly Křenovice a jednalo se o historicky první utkání play off AHbK pod umělým osvětlením.

Plavští do utkání nastupovali jako jasný favorit a to také od úvodního buly potvrzovali. Uběhlo sotva 10 sekund, když Z. Tácha překvapil soupeřova brankáře střelou z těžkého úhlu a bylo to 1:0 pro hosty. O minutu později to bylo 2:0, autorem branky byl opět Z. Tácha. Ve 4. minutě přišlo první vyloučení a v závěru přesilovky zamířil přesně Šívr. O 3 minuty později se na hřišti poprvé více zajiskřilo, z čehož vzešla vyloučení na obou stranách a poté plavská přesilovka. Tu ve 12. minutě využil tvrdou střelou Pávek a hosté tak úvodní třetinu vyhráli 4:0.

I druhá část se nesla v podobném duchu jako třetina první. Utkání nemělo nijak extra vysoké tempo, ale hosté hru kontrolovali. Ve 25. minutě využil další přesilovku Šívr, ve 27. minutě skóroval J. Tácha a ve 29. minutě mířil přesně na brankářovu "dřevěnku" znovu Šívr. Ve 33. a 36. minutě jsme viděli dvě naprosto stejné akce s naprosto stejným koncem. Z. Tácha zadovkou zpoza branky "ala Prospal" našel J. Táchu a ten uklízel míček do prázdné branky. V závěru třetiny se utkání znovu trochu přiostřilo a dočkali jsme se i menší šarvátky.

Ve 42. minutě se své branky dočkal M. Tácha a vzápětí se počtvrté naprosto stejným způsobem prosadil Šívr. V 50. minutě zastavili domácí těžkým "stromem" Pávka, ten si to nenechal líbit a hrálo se 3 na 3. Jen co Pávek naskočil zpět do hry, naběhl si před branku a zvýšil na 12:0. V závěrečné pětiminutovce jsme se dočkali ještě dvou branek. V 55. minutě se prosadil J. Tácha a v závěrečné minutě využil přesilovku Srbený. Plavští tak do play off vstoupili vítězně a brankář Beneš si navíc připsal svou druhou nulu v letošní sezóně.