5 SRBENÝ Tomáš   1 3   - 68 TÁCHA Matěj 4 1 6
8 TRNĚNÝ Tomáš 1 3 4   - 99 TÁCHA Zdeněk 2 5 4 2
18 LONSMÍN Pavel 2 2 5 2 - B KOPIC Petr     0
19 PÁVEK Karel   3 4   -

Po čtrnáctidenní přestávce zaviněné odložením utkání s Novým Vrátem a plavským masopustem nastoupili plaští hokejbalisté k dalšímu utkání, na Dobré Vodě se utkali s místními hokejbalisty.

Plavští začali obrovským náporem, který už ve 3. minutě proměnil ve vedoucí gól Z. Tácha. V 5. minutě napřáhl z dálky Trněný a jeho střela prošla houštinou těl až do domácí sítě podruhé. V 9. minutě mohlo plavský nápor utnout vyloučení P. Lonsmína, jenže hosté nejenže domácím ve vlastním oslabení prakticky nepůjčili míček, ale navíc přidali svou třetí branku, o kterou se postaral hbitý M. Tácha. Poté se trochu vzpamatovali i domácí a v 16. minutě snížili.

Druhá třetina opět začal plavským náporem, ostřelování domácí branky v přesilovce ale ke gólu nevedlo. Poté zvedli hlavu i domácí, kteří si vypracovali několik nebezpečných závarů a dostali se i k několika nebezpečným střelám, Beneš byl ale pozorný. Šance ale měli i hosté a jednu z nich nakonec ve 32. minutě proměnil střelou z mezikruží M. Tácha. Tento gól vrátil na plavské hokejky klid a tak brzy přišly další zásahy do černého. Ve 34. minutě se prosadil P. Lonsmín a ve 38. minutě završil hattrick M. Tácha.

I ve třetí třetině na hřišti dominovali hosté. Domácí nestíhali, a tak si často pomáhali zákroky na hranici či za hranicí pravidel. Přesilovku nakonec ve 43. minutě využil J. Tácha. a vzápětí přidal svou čtvrtou branku M. Tácha. Poté se v přesilovce prosadili i domácí, ale hosté odpověděli dalšími dvěma slepenými góly z holí P. Lonsmína a Z. Táchy. V 53. minutě se konečně svého gólu dočkal i smolař Maurer, který zvyšoval už na 11:2 pro hosty. V divoké závěrečné pětiminutovce pak padly další 4  branky. Na 12:2 pro hosty nejprve zvyšoval J. Tácha, poté dvakrát během jediného střídání skórovali domácí a účet utkání v poslední minutě uzavřel J. Tácha. Utkání tak skončilo poměrně divokým výsledkem 4:13.