5 SRBENÝ Tomáš 1   2   - 10 TÁCHA Jan   1 2
8 TRNĚNÝ Tomáš   3 2   - 68 TÁCHA Matěj 1 1 2 2
18 LONSMÍN Pavel     2 4 - 97 MAURER Ondřej   1 1
19 PÁVEK Karel   1 3   - 99 TÁCHA Zdeněk 4 2 3

Po další herní pauze způsobené odloženým utkáním proti mužstvu HC Rebels nastoupili plavští hokejbalisté proti Novému Vrátu a sehráli s ním výborný duel.

První třetina nabídla tuhý boj o každý kousek hřiště, ze kterého lépe vyšli domácí. Ti se dostali do vedení už ve 2. minutě, kdy se z levého křídla přesně k tyčce trefil M. Tácha. Poté několikrát zahrozili i hosté, ale Beneš v plavské brance působil jistě. V 15. minutě hráli domácí přesilovku, hosté i ve třech vyrazili do protiútoku, za svými zády ale zapomněli Z. Táchu a ten nádherným blafákem zvýšíl na 2:0.

Jestliže první část byla opticky poměrně vyrovnaná, druhou jednoznačně ovládli domácí. Hosty držel ve hře výborný brankář Dvořák, který pochytal 15 plavských střel, na dvě ale nakonec nedosáhl. Ve 25. minutě jej z několikanásobné dorážky překonal Z. Tácha a tentýž hráč ve 32. minutě zakončil pěknou přesilovkou kombinaci po ose Trněný - M. Tácha a zvýšil na 4:0. Poté několikrát zazlobili i hosté, Beneš ale kapitulovat nehodlal.

V úvodu závěrečné části se své premiérové branky po návratu do HBC Plav dočkal i Šívr a vzápětí mohl přidat i další gól, rozhodčí jej ale nakonec pro údajné kopnutí neuznali. Ke slovu se tak dostali i hosté, kteří pohotovou střelou po vhazování využili přesilovku a snížili. Další plavský úder přišel na přelomu 50. a 51. minuty, kdy se během jednoho střídání prosadil Šívr a  Z. Tácha. V 58. minutě se šikovně uvolnil Srbený a pohotovou střelou zvýšil už na 8:1. V závěrečné minutě se při poskytnuté výhodě prosadili hosté, kteří tak snížili na konečných 8:2.