5 SRBENÝ Tomáš   2 7   - 10 TÁCHA Jan 1 2 5
8 TRNĚNÝ Tomáš   4 7   - 97 MAURER Ondřej 3 2 6
18 LONSMÍN Pavel 1 1 6   - 99 TÁCHA Zdeněk 4 3 7
19 PÁVEK Karel   2 6   -

V prvním utkání roku 2013 nastoupili plavští hokejbalisté proti poslednímu mužstvu extraligové tabulky a pořádně si zastříleli.

Od úvodního buly bylo zřejmé, jakým směrem se bude utkání ubírat. Zatímco před domácím brankářem Havlem bylo neustále živo, hostující Beneš si klidně mohl odskočit na kávu, aniž by to na vývoj utkání mělo jakýkoliv vliv. Plavští svého soupeře, který navíc nastoupil značně nekompletní, v první části opravdu zle svírali, o čemž svědčí i počet střel, který byl neuvěřitelných 27:2 ve prospěch plavských hokejbalistů. 3 míčky z těchto 27 střel nakonec proniklo za záda domácího brankáře. O branky se postarali Maurer, P. Lonsmín a M. Tácha.

Ï druhá třetina patřila hostujícím hráčům, kteří také velmi rychle dvěma slepenými góly Z .Táchy a Maurera zvýšili na 5:0. Poté několikrát zahrozili i domácí, góly ale i nadále padaly výhradně na straně druhé. V 29. minutě přidal šestou branku Z. Tácha, ve 33. minutě skóroval M. Tácha, ve 36. minutě mířil přesně Bartizal a účet druhé části uzavřel ve 40. minutě J. Tácha.

V závěrečné části jsme se velmi rychle dočkali desáté branky, postaral se o ni M. Tácha. Plavští byli i nadále jasně lepší a postupně přidávali další branky. Jejich autory byli Z. Tácha, M. Tácha, Maurer a znovu Z. Tácha. Domácí se sice snažili o občasné protiútoky, ze kterých chtěli vstřelit alespoň čestný gól, Beneš v plavské brance byl ale proti a svou první letošní nulu nakonec bez větších problémů vychytal. Utkání tak skončilo jednoznačným vítězstvím plavských hokejbalistů v poměru 14:0.