5 SRBENÝ Tomáš     -7   - 9 TÁCHA Matěj     -5
18 LONSMÍN Pavel     -2   - 10 TÁCHA Jan     -4
19 PÁVEK Karel   1 -6   - 12 TÁCHA Zdeněk     -4
B LONSMÍN Tomáš     -4   - 97 MAURER Ondřej     -6

Jako téměř každý rok čekalo první prosincovou neděli plavské hokejbalisty utkání v Čejkovicích. Na rozdíl od přechozích let ale nebyl k vidění vyrovnaný souboj, naopak, jednalo se o nejhorší utkání v historii plavského hokejbalu.

Domácí do utkání vlétli jako uragán a už ve třetí minutě šli do vedení poté, co sice čejkovický útočník zalehl brankáře Beneše, ale protože míček byl v brankovišti již předtím, rozhodčí branku uznali. Než se hosté vzpamatovali, přišly další dva údery domácích. Stalo se tak v 6. a 9. minutě, kdy plavští vždy propadli ve středním pásmu a domácí tyto chyby neomylně trestali. Další rána pro plavské hokejbalisty přišla ve 13. minutě, kdy domácí skórovali dokonce ve vlastním oslabení.

V závěru úvodní části hosté hru sice alespoň opticky vyrovnali, v úvodní minutě druhé části ale přišel další šok, když Beneš Rusovu střelu sice vyrazil, míček za jeho záda ale ukázkovou placírkou poslal J. Tácha. Než se plavští vzpamatovali, přišly další dva bleskové čejkovické výpady a bylo to 7:0. Druhá polovina druhé třetiny pak přece jen patřila hokejbalistům z Plava, ti ale měli řádně vychýlenou mušku, takže se na skóre nic nezměnilo.

V úvodu závěrečné třetiny udeřili znovu domácí a podruhé se tak stalo při plavské přesilovce. Ve 44. minutě vstřelil alespoň čestný gól Trněný, nicméně domácí na hřišti dominovali a vzápětí přidali další 2 branky. Hostům poté odešly zejména poslední zbytky psychických sil a tak čejkovičtí v závěru přidali další 2 góly a postarali se tak o rekordní plavskou porážku v historii.