5 SRBENÝ Tomáš   1 5   - 12 TÁCHA Zdeněk   3 5
18 LONSMÍN Pavel 2   5   - 97 MAURER Ondřej 2 2 5
19 PÁVEK Karel 1 3 5   - B JIŘÍČEK Miroslav   1 1
B KOPIC Petr 1   4   -

V 8. kole Extraligy AHbK nastoupili plavští hokejbalisté proti Huricanu, mužstvu, v jehož dresu září plavský odchovanec Jan Šívr.

Kdo čekal dramatický souboj tak, jak tomu bylo v loňské sezóně, byl asi zklamán. Domácí totiž od úvodního buly hru jasně ovládli a svou převahu dokázali i gólově zužitkovat. Skóre otevřel ve 3. minutě Kopic, který se prosadil přízemní střelou z dálky. V 8. minutě unikl po levém křídle J. Tácha a bylo to 2:0. O 2 minuty později se svého prvního letošního gólu dočkal P. Lonsmín a účet úvodní části uzavřel v 16. minutě Pávek. Hosté hrozili pouze sporadicky a do žádné větší šance se neprobojoval ani explavský Šívr.

I druhá třetina jednoznačně patřila domácím, kteří přidali dalších 6 branek. Rovným dílem se o ně podělili bratři Jan a Matěj Táchovi a Maurer. Na druhé straně se jako sám voják v poli několikrát do nadějné příležitosti prodral Šívr, Beneš ale betony sklapl vždy včas.

Ve třetí části se utkání víceméně pouze dohrávalo. I tak byla k vidění řada šancí a dočkali jsme se i několika dalších gólů. V 50. minutě hosté místo hry reklamovali offside, čehož využil J. Tácha. V 54. minutě se svého gólu po Netušilově dorážce dočkali i hosté, domácí ale vzápětí odpověděli P. Lonsmínem a M. Táchou. Poslední korekce skóre přišla v 58. minutě, kdy Beneše překonal Kamenský. Plavští tak svého soupeře porazili vysoko 13:2.