8 TRNĚNÝ Tomáš   1 -3 2 - 10 TÁCHA Jan 1   2
18 LONSMÍN Pavel   1 2   - 12 TÁCHA Zdeněk 1 1 1
19 PÁVEK Karel     1 8 - 97 MAURER Ondřej     -2 10
B LONSMÍN Tomáš     -3 8 -

V 7. kole Extraligy AHbK zavítali plavští hokejbalisté letos poprvé do Čejkovic, aby se zde utkali s místním mužstvem HC Rebels.

První třetina vyzněla lépe pro domácí. Úvodní minuta sice patřila hostujícím hráčům, konkrétně J. Táchovi, který se z rohu hřiště natlačil před branku a bekhendovou střelou mezi betony otevřel skóre. Vyrovnání přišlo v 6. minutě a pro plavské hráče bylo trochu nešťastné. Brankáři Benešovi při rozehrávce totiž sklouzl míček z čepele hole a domácí toho využili. Rebelové poté přidali, k důrazu v osobních soubojích přidali i střelbu z každé pozice, což značně kontrastovalo s hrou plavských hokejbalistů, kteří se spíš snažili o přihrávky a do zakončení se téměř nedostávali. Domácí svou snahu nakonec v 16. minutě korunovali vedoucím gólem. Vyrovnání měl na holi M. Tácha, po výborné akci T. Lonsmína ale minul úplně prázdnou branku.

Druhá část patřila plavským hokejbalistům. Ti začali častěji střílet a tak se pořádně rozehřál i domácí brankář. Ve 27. minutě přišla plavská přesilovka a tu po pěkné kombinaci s Trněným a Z. Táchou zakončil M. Tácha. Hned o minutu později vypálil z levého křídla Z. Tácha a hosté vedli. Domácí poté přitvrdili, ale hosté se nenechali zaskočit a i nadále určovali tempo hry.

Tvrdá hra domácích přinesla v závěrečné části 3 plavské přesilovky, hosté je ale sehráli příliš staticky a skórovat se jim nepodařilo. To se nakonec ukázalo jako rozhodující, protože domácí zůstali na dostřel, mohli se dostat do závěrečného náporu a nasadit ke hře bez brankáře. Rozhodnout mohl M. Tácha, opuštěnou branku ale minul. Přišla tak poslední akce domácích a Brožova střela z dálky, kterou Beneš úplně dobře neviděl a míček tak skončil v jeho síti. Stalo se tak pouhých 5 sekund před koncem. V nervózním závěru rozhodčí ještě rozdali několik trestů, na výsledku to ale už nic změnit nemohlo. Utkání, které svým pojetím spíše připomínalo hokej, tak nakonec skončilo nerozhodně 3:3.