5 SRBENÝ Tomáš     -2   - 12 TÁCHA Zdeněk 2 1 0
18 LONSMÍN Pavel     0   - 97 MAURER Ondřej   1 -2
19 PÁVEK Karel   2 1   -
68 POSTL Josef 1   -3   -

Po týdenní pauze nastoupili plavští hokejbalisté k dalšímu extraligovému utkání. Soupeřem jim byl Ryzab Group, mužstvo, které vzniklo sloučením Pekárenské a Long Cashe.

Úvod utkání patřil hostujícím hráčům, a tak si hned v úvodu připsal 4 zákroky plavský brankář Beneš. Domácí o sobě dali vědět ve 4. minutě a hned z toho byl gól v Havlínově síti, o který se postaral Z .Tácha. Vyrovnání přišlo téměř vzápětí. Postl minul ve středním pásmu skákající míček, čehož využil ke střele mezi Benešovy betony kanonýr Král. V polovině úvodní části hosté dvakrát krátce po sobě faulovali a domácí tak hráli dlouhou přesilovku. Příliš nebezpeční ale nebyli. Gólu jsme se nakonec dočkali z závěrečné minutě první třetiny, kdy se profesorským blafákem mezi betony prosadil M. Tácha.

Druhá třetina patřila hostům. Hned ve 22. minutě důraznou dorážkou, která proklouzla mezi Benešovými betony, vyrovnali a i nadále byli mírně aktivnější. Svou aktivitu korunovali ve 29. minutě další důraznou dorážkou a šli do vedení. O 2 minuty později překvapil Havlína z úhlu Z. Tácha, ale hosté vzápětí strhli vedení zpět na svou stranu. Nutno říct, že obě obrany pracovaly spolehlivě, a tak se šance rodily hodně těžko a góly, které ve druhé třetině na obou stranách padly, byly víceméně šťastné.

V závěrečné části domácí přidali a Havlína v hostující brance začali zaměstnávat častěji, než tomu bylo v prvních dvou třetinách. Gól ale padl na druhé straně poté, co před domácí brankou zůstal nepokrytý Král, Z. Tácha navíc ve snaze o obranný zákrok zalehl Beneše a hostující útočník tak měl lehkou úlohu. Domácí ale bojovali dál a v 55. minutě vykřesali jikru naděje, když Postl využil přesilovku. Závěrečné minuty přinesly před Havlínem několik závarů, ale vyrovnání nepřišlo ani ve hře bez brankáře. Plavští tak letos poprvé prohráli, svému soupeři podlehli těsně 4:5.