7 BARTIZAL Martin   1 3   - 12 TÁCHA Zdeněk 2 5 3
8 TRNĚNÝ Tomáš 1 2 3   - 97 MAURER Ondřej   1 2 2
18 LONSMÍN Pavel 1 1 3   -
B LONSMÍN Tomáš 2   3   -

V dohrávce 5. kola Extraligy AHbK nastoupili plavští hokejbalisté proti nováčkovi z Křenovic. Plavští nastoupili v hodně omlazené sestavě a s přehledem potvrdili roli papírového favorita.

Ve 3. minutě na pravé straně napřáhl T. Lonsmín a svou premiérovou trefou v "A" mužstvu otevřel skóre. O minutu později našel Z. Tácha zpoza branky J. Táchu a ten nadvakrát zvýšil na 2:0 pro hosty. Ti byli při chuti a v 6. minutě vedli zásluhou J. Táchy už 3:0. V 8. minutě sice domácí potrestali Trněného zaváhání a snížili, na hřišti ale i nadále kralovali hosté. V 9. minutě přidal jejich čtvrtou branku Z. Tácha a ve 12. minutě při přesilové hře zvýšil Trněný na 5:1.

I druhou třetinu začali plavští výborně, což korunoval šestou brankou J. Tácha poté, co zakončil rychlou kombinaci Trněného a Z. Táchy. Hosté na hřišti jasně dominovali, takže Pivcovi, který tentokrát nastoupil v jejich brance, asi musela být pořádná zima. Přestože se hra prakticky neustále odehrávala v obranném pásmu Křenovic, na skóre se dlouho nic neměnilo. V několika případech výborně zasáhl domácí brankář a v dalších šancích měli plavští vychýlenou mušku. Dalších branek jsme se tak dočkali až v závěru třetiny. Nejprve se tváří v tvář brankáři prosadil Z. Tácha a poté se po vyhraném vhazování v útočném pásmu přesně trefil P. Lonsmín.

Ï v závěrečné části měli jasně navrch hokejbalisté z Plava. Hned v její první minutě rozkmital své rychlé nohy T. Lonsmín a svůj útočný výpad zakončil přesně. Vzápětí přišli ke slovu i domácí, kteří využili toho, že plavští poněkud polevili v koncentraci. Po řadě zahozených šancí jsme se v 53. minutě dočkali desátého gólu. Postaral se o něj střelecky disponovaný J. Tácha, který uklidil do prázdné branky přihrávku svého bratra Matěje. O minutu později předvedli domácí, že umějí být důrazní a snížili na 3:10. Dalších branek jsme se už nedočkali, takže rok 2012 zakončili plavští vítězstvím 10:3.