5 SRBENÝ Tomáš     1   - 12 TÁCHA Zdeněk   1 1
19 PÁVEK Karel   1 1   - 97 MAURER Ondřej 1 1 1
68 POSTL Josef     1 2 -
B LONSMÍN Tomáš     1   -

Ve 2. kole extraligy nastoupili plavští hokejbalisté proti tradičnímu soupeři z Krasejovky.

Domácí začali proti nekompletnímu soupeři velkým náporem, dlouho ale naráželi na bezchybného brankáře Vojtu nebo je zrazovala jejich vlastní nepřesnost v koncovce. Až ve 13. minutě našel Maurer zpoza branky M. Táchu a ten otevřel skóre. V 18. minutě předložil Pávek míček J. Táchovi a ten neměl problém zvýšit na 2:0. Poté vystrčili růžky i do té doby nevýrazní hosté, Beneš byl ale pozorný.

I druhá třetina probíhala v režii plavských hokejbalistů. Hostující brankář Vojta ale opět dlouho odolával a zaskočila ho až překvapivá Maurerova střela ve 28. minutě. Další šance ke svému cíli nevedly a protože ani hosté několik svých nebezpečných výpadů do gólového konce nedotáhli, byl po dvou třetinách stav 3:0.

Do závěrečné části vstoupili domácí uspokojeni z tříbrankového vedení a tak si zachytal i domácí brankář Beneš. Do několika dobrých šancí se probil kanonýr Z. Uhlíř, ale Beneš působil velmi jistě. Z. Uhlíř jej ale nakonec přece jen překonal, když ve 48. minutě tečoval Machálkovu střelu. Větší zdramatizování ale domácí nepřipustili, naopak v 51. minutě využil důrazný M. Tácha přesilovku a zvýšil na 4:1. Přes několik dalších šancí na obou stranách se na skóre už nic nezměnilo, takže utkání skončilo vítězstvím plavských hokejbalistů 4:1.